Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Yılan Başı Görmek

Rüyada bir sürü yılan başı neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyamda iki yakın arkadaşım ile birlikte yazlıktaydık. Açık bir alana geldik yerde bir sürü yılan başı vardı. İrili ufaklı, renk renk ama hala yaşıyorlar yerde sürünmeye çalışıyorlardı. Aniden yere eğildim ve emeklemeye başladım. Yılanların hiç biri bana zarar vermedi. Emeklerken hiç korkmadım. Ama alanı geçtikten sonra iki yakın arkadaşım arkamda değildi. Onları kaybettim. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler, kendinize iyi bakın. Gönderen Kılıç.

Rüyada bir sürü yılan başı görmek Yorumu

Kılıç Merhaba,

Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaşı, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır ve ilgili rüya çözümlemesi incelenmelidir.

Rüyada yazlık ev görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stress, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız.

Rüyalarda yılan kafası dikkatli olmanız gereken bir durum olduğunu gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Sürü Yılan Başı Görmek” için 2 yanıt

ben deniz gibi su topluluğu gördüm birisi bana “içinde yılanlar var” dedi, o sırada arkamdan biri beni itiyor ve ben suya düşüyordum, yılan beni ısırıyordu ve beni denizden çıkarıp iyileştiriyorlardı

Gamze selam,
Rüyanız, yaşamınızdaki huzur ve mutluluk arayışlarınıza birilerinin engel olduğunu ve bunun sinirlenmenize sebep olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir