Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bir Tabak Baklava Görmek

Rüyada bir tabak baklava görmek nedir?

Merhaba, rüyamda elimde bir tabak baklava vardı ve ben onları yiyebilmek için çatal arıyordum. Çatalı bir müddet aradıktan sonra buldum. Baklavadan yedim ve çok güzel olduğunu düşündüm. 19 Mayıs 2012, 21:44

Rüyada bir tabak baklava görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda henüz mükemmele ulaşmadığını ancak maddi veya manevi açıdan büyüme, gelişme içinde olduğunuzu bununla birlikte etrafınızda kuyunuzu kazmaya, kötülük yapmaya çalışanlar olabileceğini göstermektedir.

Rüyada baklava görmek hoş bir rüyadır ve yaşamdaki hoşgörü, şehvetli zevk ve memnuniyeti ifade eder, rüyayı gören kişinin önünde güzel vakit geçireceği mutluluk dolu günler olduğuna rivayet edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baklava görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada çatal görmek karşıtların birliğini simgeler, etrafınızda kuyunuzu kazmaya, kötülük yapmaya çalışanlar olabileceğini gösterir. Rüyada çatal aramak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir şeyleri bir araya getirmek istediğini, bir şeyleri tamamlamayı düşündüğünü ifade eder. Bu konuda çatal rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir