Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Tepsi Dolusu Altın Künye Görmek

Rüyada bir tepsi dolusu altın künye görmek ne demek?

Merhaba. 24 Yaşında, nişanlı bir erkeğim. Rüyamda her yeri sel basıyordu. Nişanlımın abisi yolda akan sığ sulara kapılıyordu. Suyun derinliği bir karış falandı ama çok süratle akıyordu. Ayakta dengede durmaya çalışıyordu. Bende onu kurtarmak için peşinden koşuyordum. Nitekim kendimizi kuru bir yere atıyorduk. Elinde bir tepsi dolusu altın künye vardı ve etrafa saçılmıştı bir kaç tanesi. Onları toplarken yardım etmek istedim ama altınlara dokunmama izin vermedi. “Bırak onları ben toplarım” diyordu. Arkamı döndüğümde nişanlımı gördüm. Bir apartmanın önündeydik. Apartmanın ismi BÜYÜ apartmanıydı.

İçeriden büyülü bir genç çıkıyor ve nişanlıma zarar vermek isterken müdahale edip kavgaya başladık. Derken 3 büyülü genç daha çıkıyordu. Aslında yaşları 12-13 yaşında gibilerdi ama yetişkin bireyler gibi kalıplı güçlü iri yarılar idi. Hepsini dövüyordum. Hiçbirisi bana vurmuyordu ama üzerime üzerime geliyordu. Hepsini bayıltana kadar dövüyordum. “Büyü falan işlemez bana” diyordum. Etrafıma baktığımda nişanlımı göremiyordum. (Rüyamda büyülü kişilerin bana dokundukları yerler gerçek hayatta şuan hala ağrıyor. )

Büyü nasıl anlaşılır başlıklı yazınızı okudum belirtilerin bir çoğu var. Acaba gerçekten büyü yapılmış olabilir mi? buna benzer rüyaları nişanlımda görüyor. “Büyüüü” diye çığlık atarak uyandığı uykular oluyor. Uykumda sürekli yüksek yerlerden düşerek o hissi yaşıyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

İpuçları : altın künye, altınlara dokunmak, apartman, arkasını dönmek, büyülenmiş genç, büyülü, çığlık atmak, iri yarı, kavgaya başlamak, künye, kuru yer, müdahale etmek, nisanlı, sel baskını, sel basması, sığ su, sulara kapılmak, tepsi, yardım etmek, zarar vermek.

Rüyada bir tepsi dolusu altın künye görmek yorumu

Gördüğünüz rüya köklerine bağlılığı, aile büyüklerine ve vefat etmiş yakınlarını anmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Tepsi Dolusu Altın Künye Görmek” için bir yanıt

ben rüyamda eşimin bana uzun altın kolye taktığını ve dudağımdan öptüğünü gördüm. Kolyede şu kutu gibi içine resim koyabileceğimiz takı vardı ve içinde benim ve hiç tanımadığım bir çocuğun (beraber çekilmiş) fotoğraf vardı. Ama tuhaf olan o çocuk sanki benim çocuğum gibi hissettim.
Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir