Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Timsahın Ayağını Isırması

Rüyada timsahın ayağını ısırdığını görmek nedir?

Dün gece 2,3 tane rüya gördüm. İlkinde tanımadığım birisinin evindeyim, pencereden dışarı bakıyorum 7,8 tane iri kurt beni gözetliyor, bunun farkındayım ve çok korkuyorum, evin her yerini kapatıyorum gelmesinler bakmasınlar diye, sonra eve saldırıyorlar, korkarak uyandım dualar ederek geri uykuya daldım 2.rüyamı gördüm.

İkinci rüyada ablam bir akvaryumun içinde 4,5 tane küçük timsah getiriyor, annem falan seviyorlar timsahı, ben yaklaşamıyorum, sonra akvaryum devriliyor içindeki timsahlar kaçışıyorlar, ablam geliyor “hepsini yakaladık rahat ol” diyor, akşam oluyor mutfak karanlık oradan tam geçerken timsahın üstüne basıyorum, oda beni ısırıyor, çığlık atıyorum ve uyanıyorum, 18 yaşındayım saat 01:00 04:30 aralığında bu rüyaları gördüm 3.rüyamı hatırlamıyorum.

Rüyada timsahın ayağını ısırması yorumu

Melike merhaba, rüyalarının ortak noktası, korku ve endişe olup, detayları aşağıda yazacağım.

Birinci rüyan gerçek hayatında gizli bir ölüm korkusu yaşadığını anlatmaktadır. Ölüm korkusu aslında her insanın yaşaması gereken, hatırlaması gerekli bir durumdur ve kişinin manevi yönünü zenginleştirme, ibadetine önem verme hissi uyandırır ancak normal hayatını olumsuz etkilememek şartıyla. Sende bu sınıra dikkat etmelisin. Rüyada gördüğün kurtlar güçlü bir hayatta kalma içgüdüsünü, güzelliği, yalnızlığı, gizemi, kendine güveni ve gururu simgelemekte ve tanımadın evin simgelediği ölüm korkusunun anlamını güçlendirmektedir. Yani ölüm korkusu yaşıyorsun aynı zamanda güçlü bir hayatta kalma güdüsüne ve kendine güvene sahipsin. Bunun farkında olmak gerektiğini anlatıyor.

İkinci rüyada görmüş olduğun timsah ise yaşamında hileye, ihanete karşı dikkatli olmak gerektiğini temsil ederken timsahın ayağını ısırması ise bunlara karşı dikkat etmezseniz zarar görebileceğini anlatmaktadır. Rüyada timsah ısırması kendinize dikkat etmelisiniz manası taşır ve timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması dikkate almadığınız, önemsemediğiniz basit bir meselenin ileride size hayati tehlike oluşturabileceğini temsil eder.

“Rüyada Bir Timsahın Ayağını Isırması” için 3 yanıt

Ben rüyamda bir gölde idim, golden 2 timsah benimle bir adama saldırmaya çalışıyordu, sonra koşarak merdivenli bir yere geldik, merdivenin sonunda duruyordum ve 2 timsahtan kaçıyorduk ben bir şey oldu ve durakladım, merdivenin başında adamsa merdivenin sonuna geldi, ikimizde de timsah ısırıkları, yaraları vardı, timsah yanımdan geçip adama saldırdı bende kaçtım, timsahlar büyüktü ve ağzında et parçacıkları vardı, kalktığımda facebooka girdiğimde ilk gördüğüm resim ise beni eskiden seven bir çocuğun hayvanat bahçesinde timsahla fotografı idi ,sizce o çocuktan korunmalı mıyım ?

Merhaba ben rüyamda 3.5 yaşındaki oğlumla bir yere gitmiştim, birden oğlumun elinde timsah yavruları gördüm, onları bir anda çenelerini kırıp öldürdü, elimden hiç bir şey gelmedi, büyük bir üzüntü korku ve endişe duydum, çok geçmeden bulunduğumuz yerden ayrılamadan büyük bir timsah geldi başlangıçta oğluma zarar vereceğini zannettim çok korktum, timsah ayağa kalkar gibi yapıp beni kafamdan aşağı tek bir hamlede yuttu ve bir anda korkuyla kendi çığlığıma uyandım.
Çok rüya gören bir insan değilim ancak gördüğüm zamanlarda bir şekilde hayatıma büyük bir etkisi oluyor, mutlaka yaşayacaklarım ile bir bağlantısı oluyor, içimi büyük bir korku kapladı, bu rüyanın tabirinde bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 25, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Sema merhaba, rüyada oğlunuzun timsah yavrusu ile oynaması veya onları öldürmesi aslında oğlunuzun gerçek yaşamında bazı sebepsiz bazen ağrılı bazen ağrısız ama rahatsız edici önemsiz sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı veya uğraşacağını ifade eder. Bu ağrıların çoğu zaman yüksek stres, yeteri kadar dinlenmediği için ortaya çıktığına işaret eder. Bu rüyanın derin analizi ise ufak sorunları kafaya takmamak, biraz daha rahat ve az kaygılı olmak gerektiğini temsil eder. Büyük timsahın rüyada sizi yemesi, yutması ise aslında sizin gerçek hayatınızda zamanında önlem almadığınız, basit diye nitelendirdiğiniz bir sorunun artık sizin için tehlikeli bir hal almaya başladığını göstermektedir. Lütfen inceleyiniz timsah rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir