Rüyada Bir Timsahın Ayağını Isırması

Rüyada timsahın ayağını ısırdığını görmek nedir?

Dün gece 2,3 tane rüya gördüm. İlkinde tanımadığım birisinin evindeyim, pencereden dışarı bakıyorum 7,8 tane iri kurt beni gözetliyor, bunun farkındayım ve çok korkuyorum, evin her yerini kapatıyorum gelmesinler bakmasınlar diye, sonra eve saldırıyorlar, korkarak uyandım dualar ederek geri uykuya daldım 2.rüyamı gördüm.

İkinci rüyada ablam bir akvaryumun içinde 4,5 tane küçük timsah getiriyor, annem falan seviyorlar timsahı, ben yaklaşamıyorum, sonra akvaryum devriliyor içindeki timsahlar kaçışıyorlar, ablam geliyor “hepsini yakaladık rahat ol” diyor, akşam oluyor mutfak karanlık oradan tam geçerken timsahın üstüne basıyorum, oda beni ısırıyor, çığlık atıyorum ve uyanıyorum, 18 yaşındayım saat 01:00 04:30 aralığında bu rüyaları gördüm 3.rüyamı hatırlamıyorum.

Rüyada timsahın ayağını ısırması yorumu

Melike merhaba, rüyalarının ortak noktası, korku ve endişe olup, detayları aşağıda yazacağım.

Birinci rüyan gerçek hayatında gizli bir ölüm korkusu yaşadığını anlatmaktadır. Ölüm korkusu aslında her insanın yaşaması gereken, hatırlaması gerekli bir durumdur ve kişinin manevi yönünü zenginleştirme, ibadetine önem verme hissi uyandırır ancak normal hayatını olumsuz etkilememek şartıyla. Sende bu sınıra dikkat etmelisin. Rüyada gördüğün kurtlar güçlü bir hayatta kalma içgüdüsünü, güzelliği, yalnızlığı, gizemi, kendine güveni ve gururu simgelemekte ve tanımadın evin simgelediği ölüm korkusunun anlamını güçlendirmektedir. Yani ölüm korkusu yaşıyorsun aynı zamanda güçlü bir hayatta kalma güdüsüne ve kendine güvene sahipsin. Bunun farkında olmak gerektiğini anlatıyor.

İkinci rüyada görmüş olduğun timsah ise yaşamında hileye, ihanete karşı dikkatli olmak gerektiğini temsil ederken timsahın ayağını ısırması ise bunlara karşı dikkat etmezseniz zarar görebileceğini anlatmaktadır. Rüyada timsah ısırması kendinize dikkat etmelisiniz manası taşır ve timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması dikkate almadığınız, önemsemediğiniz basit bir meselenin ileride size hayati tehlike oluşturabileceğini temsil eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir