Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Uçağın Yere Çakıldığını Görmek

Rüyada bir uçağın yere çakılması neye işaret eder?

İyi günler; Rüyamda annemin öldüğünü görüyorum. Annem sabah evi temizliyor, sonra ölüyor. Babam çok ağlıyor ki babamı gerçek hayatta kaybedeli 2 sene oldu.

Sonra babam ölüyor, annem hayatta oluyor. Bende o arada İstanbul’dan uçak ile dönüş yapacağım. Benim biletimde sürekli sıkıntı çıkıyor. En sonunda halledip uçağa biniyorum. Uçak havalanıyor ve hemen yere çakılıyor. Uçak benim evime benim odama düşmüş oluyor. Bir tek ben kurtuluyorum kazadan. İlginiz ve alakanız için çok sağ olun. Kolay gelsin

Rüyada bir uçağın yere çakıldığını görmek neye yorulur?

Sevgili Zerrin, görmüş olduğun rüyada annenin öldüğünü görmek, rüyada ölmüş babanın ağladığını görmek, Uçağa binmek, rüyada uçak kazası geçirmek gibi unsurlar bulunmakta, bunları her biride önemli mesajlar vermektedir. Özet olarak söylemek gerekirse görmüş olduğun rüyanın ana mesajı gerçek hayatında sınırları zorlamamak, kimi şeyleri olura bırakıp, Allah’tan her şeyin hayırlısını dilemek gerektiğine işaret ettiği söylenebilir.

Rüyada annenin ölmüş olduğunu görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi yansıtır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız. Rüyada ölmüş babanın ağladığını görmek, gerçek yaşamınızda her şeyde negatif anlam arama huyunuz olduğunu ve bu yüzden olumsuzluk yaşamaktasınız anlamı taşır ve asıl ihtiyacınız olan yeni bir ilişki, yeni bir kariyer yolu ya da yeni bir yaşam felsefesi için kendinize gereken zamanı ayırmıyorsunuz şeklinde tabir edilir.

Rüyada uçağa bindiğini görmek sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir. Bu haber büyük ihtimalle sizi görmek isteyen, size gelmek isteyen bu kişilerin yolculuk haberi hakkında olup, buna sevineceğini gösterir. Rüyada bindiği uçağın düştüğünü görmek, kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgelerken aynı zamanda hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret edebilir. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir. Bu rüyanın vermek istediği en önemli mesaj rüyayı görenin kendine zor amaçlar seçip, kendi kendin gereksiz yere fazla yorduğunu göstermesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Uçağın Yere Çakıldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir yolcu uçağının düştüğünü görüyorum, sonra uzun zamandır görüşmediğim erkek arkadaşımla öpüşüp sarılıyoruz, hiç konuşmuyor daha sonra gidiyor, ben hayali olduğunu düşünüyorum rüyamda ve üzerinde beyaz bir kazak var, fakat belden aşağısını görmüyorum, yarım olarak görüyorum. Şimdiden teşekkürler. 40, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Lale merhaba,
Rüyanızda bir yolcu uçağının düştüğünü görmeniz, gerçek hayatınızda beklentilerinizin fazla olması ya da gerçekleşmesi zor hedefleriniz yüzünden sıkıntı yaşadığınızı / yaşayacağınızı temsil ederken uzun süredir görmediğiniz erkek arkadaşınızı görmeniz ise onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Siz rüyada onunla sarılıyor ve öpüşüyorsunuz bu onun varlığını her zaman yanınızda hissetmek istediğinizi işaret etmektedir. Onun beyaz kazak giymesi onunla hayat görüşünüz, inandığınız şeyler konusunda olumlu pozitif yönler olduğunu göstermekte fakat vücudunun yarısını görmeniz tüm bu pozitif benzerliklere karşılık eksik kalan bir şeyler bulunduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir