Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bir Üzüm Bahçesi Görmek

Rüyada üzüm bahçesi görmek ne demek?

Rüyamda bir üzüm bahçesi gördüm, çok güzeldi ve beyaz üzüm yedim, bol su vardı orada, bir dinleme yeri gibiydi hayatımda görmediğim bir yerdi. Bu rüyanın anlamı nedir? Rüyada bir üzüm bahçesi görmek ve orada beyaz üzüm yemek neye işarettir? Not bu rüya Hasan K. tarafından gönderilmiştir.

Rüyada bir üzüm bahçesi görmek tabiri

Gördüğünüz rüya oldukça hayırlı mesajlar vermektedir ve rüyanın tüm unsurları olumludur. Rüyada beyaz üzüm yemek Hasta ise yakında iyileşeceğine yorumlanır. Mal sahibi olmak için gösterilen çabaların karşılığının alınacağına, kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine işaret edebilir. Detaylı bilgi için rüyada üzüm görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Bir Üzüm Bahçesi Görmek” için bir yanıt

Hayırlı günler. Ben yine bir evdeyim. Yan yana olan iki eve giriyorum, biri yine şöyle yemyeşil bir göl kenarı resim falan çekiyor çekiliyorum. Tabi bu evde girişte erik, üzüm kiraz gibi meyve görüyorum hatta bunlardan birer adet yiyorum. Tabi bu rüyayla mı farklı bir rüyamı onunda etkisindeyim. Sabah erken yazacaktım unutmuşum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir