Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Vampirin Boynunu Isırdığını Görmek

Rüyada bir vampirin boynunu ısırdığını görmek neye işarettir?

Dün rüyamda vampirin arkamdan gelip boynumun sağ kısmını ısırdığını gördüm. Vampir çirkin bir şeydi. Ben korkmadım, acımadı da. Daha önce de rüyamda eşimden boşanmış olduğumu, başkasıyla nişanlanmış olduğumu görmüştüm. O kişi genç, Dallas’ta doğmuş büyümüş bir Türk ama zeki biri değil. Hatta ertesi gün o yeni kişiyle nişanlandığıma pişman oluyordum, “ben bununla mı nişanlandım” diyordum, kendi kendime.

Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz :Mühendis
Ruh haliniz :Ben yurt dışında yaşıyorum ve esim de yabancı uyruklu. Eşim beni kendi çapında seviyor ama çok bencil biri. Sürekli kendi ihtiyaçlarını ön plana koyması ve sorunların çözümünden kaçması evliliğimizi tehlikeye sokuyor. Ona sağlıklı bir ilişki istediğimi ve terapistten yardım almamız gerektiğini söyledim. O ise yanaşmıyor. Bu gidişle ondan ayrılacağım ama o her şey ayni kalsın istiyor. Hiç bir şeyi değiştirmek istemiyor. Her şey aynı kalırsa ben çok mutsuz olacağım, çünkü her şey 100% kendi istediği gibi olsun istiyor. Pazarlık bile edemiyoruz.

Rüyada bir vampirin boynunu ısırdığını görmek neye yorulur?

Değerli kardeşim,

Allah yardımcınız olsun, kültürlü, aklı başında çiftlerde dahi bu konuları duymak insanı üzüyor. Ben rüyalarınıza yorum yapmayacağım sadece unsurların anlamını yazacağım. Mesajı sizin tespit etmenizi isteyeceğim.

Rüyada vampir görmek çevrenizdeki insanların sizi üzdüğünü,   iyiliklerinizi suistimal ettiğini gösterirken rüyanın asıl mesajı onların bu kötü niyetli yaklaşım ya da davranışlarına daha fazla izin vermeyin şeklinde yorumlanır. Rüyada vampir ısırması etrafınızda iyiliğinizi istemeyen, sizi kıskanan ya da sizi kullanmak isteyen kişiler var demektir olarak yorumlanır.

Rüyada boşanmakeşinden ayrılmak, eşiyle boşandığını, eşinden ayrıldığını görmek, hayatınızda istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmeniz gerektiğine işaret eder. Belki kimi konularda kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlatır.

Rüyada nişanlandığını görmek, bekar için evlenmeye; evli için, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Ancak nişandan pişman olduğunuzu görmeniz, yeni bir yaşam ya da çevrenin de tehlikeler, riskler taşıyabileceğini, sonunda hayal kırıklığı yaşayabileceğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir