Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Varlığın Elinde Bıçak Görmek

Rüyada bir varlığın elinde bıçak görmek ne demek?

Gece rüyamda, yüzünün yarısı siyah diğer yarısı da kırmızı olan bir şekli belirsiz varlık gördüm, bu varlık elindeki bıçağı kalbime saplamaya çalışıyordu, kabus gibi bir rüyaydı ve korku ile uyandım. Rüyada bir varlığın elinde bıçak görmek neye işarettir lütfen açıklar mısınız?

Kimden: selin
Cinsiyetiniz:kız
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: şekli belirsiz varlık,varlığın yüzü siyah ve kırmızı,elinde bıçak var

Rüyada bir varlığın elinde bıçak görmek neye yorulur?

Selin merhaba.

Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.

O varlığın seni öldürmek istemesi, senin gerçek yaşamda içe kapalı ruh halinden çıkıp, daha sıcak sosyal faaliyetlerde bulunman gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Bir Varlığın Elinde Bıçak Görmek” için 3 yanıt

Rüyada boğazına bıçak dayanması
Rüyamda bir adam boğazıma bıçak dayayıp tanımadığım bir evden zorla kaçırmaya çalıştı. Evin içerisinde kapının üzerinde bir dua (arapca yazılı) asılıydı. adam beni evin dışına sürükledi, ben tüm gücümle evin kapısına girmeye çalıştığımda (tam evin kapısına girdiğimde) adamın ellindeki boğazıma dayadığı bıçak sanki Allah tarafından elinden uçtu ve ben kendimi gene güvende hissettim. Bana o asili dua’nin altinda zarar veremedi. Bu ne demek?

ceyda selam,
Rüyada bıçak görmek iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir.
Rüyada kaçırıldığını görmek Birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Yaşadığınız bu etki altında kaçma ihtiyacı hissediyorsunuz aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir.
Dua konusunda bilgiyi rüyada dua görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bende dün gördüğüm bir rüyada her zaman girdiğim bir bakkalda 5 kişi vardı biri laf attı karşılık verdim, üstüme geldi ve bıçağına sarıldı.Olayı sakinleştirmek için özür dilerken elinden bıçağı hızlıca kaptım sakin olmasını söyledim ve teslim ettim sonra uyandım ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir