Rüyada Bir Varlık İle Konuşmak

Rüyada bir varlıkla konuşmak neye işarettir?

Merhaba size bugün sabaha karşı gördüğüm rüyadan bahsetmek istiyorum. Sabah 6,30 gibi uyandım, vakit erkendi geri uyudum. Rüyamda Bursa’da ailemın yaşadığı 3 katlı evın balkonunda geçiyor. Balkon kare biçiminde çok da büyük değil. Balkonda kediler var yavru kediler. Bir de dikkatimi çeken bir varlık. Onu gördüğüm anda içim ürperdi.

Gördüğüm varlığın görünüşü ise; peceli bayanların yüzleri örtmede kullandıkları gibi yüz peçesi vardı, rengi siyah ve gözlerı haricinde hic bir şey gözükmüyor ve üstündeki her şey simsiyah idi. Benimle tanışmak istediğini söyledi. Oradan uzaklaşmak istedim. Dediğim gibi alan, balkon büyük değil, benimle tanışmasının uygun olmadığını söyledim. O an üzerime kedi yavrularından biri patileriyle hızlıca çıkmaya başladı, aniden kediyi fırlattım, “kötü niyetimiz yok” dediler.

Uyandığımda odada kimse yoktu, yatağın içinden 15-20 dakika çıkamadım. Hayırlara vesile olsun ne diyelim. Yorumlarınızı pür dikkat bir şekilde bekliyorum. Allah razı olsun emeğiniz için. Teşekkürler. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada varlıkla konuştuğunu görmek yorumu

Ay ışığı merhaba,

Rüyanızda gördüğünüz balkon gerçek hayatta hayal ettiğiniz bazı kariyer, itibar, saygınlık isteklerinizin olduğunu temsil ederken balkonda gördüğünüz yavru kediler bu hedeflerinize giderken hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmak, işin başında iyi hesap yapmak gerektiğini temsil etmektedir. Orada gördüğünüz varlık ise hayatınızın bazı güçler tarafından kontrol edildiğini işaret ederken varlığı balkonda görmüş olmanız yine hedefleriniz – hayalleriniz konusunda bilgi vermekte, amaçlarınıza ulaşmak için başka kişilerin ya da güçlerin sizi kontrol etmesine, yönetmesine veya sizin adınıza karar vermesine izin vermemek gerektiği belirtmektedir.

Rüyanın en ilginç yanı ise varlık ile konuşmak, varlıkla konuştuğunu gördüğünü bölümdür ve bu durum gerçek hayatınızda yaşamınızı kontrol eden güçleri bildiğinizi, bunların farkında olduğunuzu anlatmaktadır. Bu durumun farkında olmak sorunu çözmeye çok yarar sağlamaktadır. Rüyanın son bölümü ise sonunda kendi kararlarını kendin veröeye başlayacağını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atacağını işaret etmektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir