Rüyada Bir Varlıktan Kaçmak

Rüyada bir varlıktan kaçmak ne manaya gelir?

Okulda bir arkadaşımla beni insana benzemeyen bir şey kovalıyor. Arkadaşım kaçmayı başarıyor ama o varlık hala peşimden koşuyor. Ben okulun içine spor salonuna kaçıyorum, herkes benim koşuşuma şaşırıyor ve bütün öğretmenler dışarı çıkıp beni kovalayan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Spor salonunun arka kapısından o şey tekrar geliyor okulun içinde kaçmaya başlıyorum sonra birden akşam oluyor.

O insana benzemeyen şey gri-siyah bir köpeğe dönüşüyor. Sınıfta slayt izlerken o köpek sürekli peşimden geliyor, arkadaşlarımın yanına kaçıyorum, köpek sadece bana bakıyor gözleri morlaşıyor birden. Sonra sabah oluyor, birden eve kaçıyorum köpek peşimden geliyor hala ,evime kadar geldi kendimi dışarı zor atıyorum, deli gibi koşuyorum, sonra koşarken birden köpek kayboluyor bende uyanıyorum. Hayatımda ilk kez böyle bir kabus gördüm nedir bunun anlamı. 17 yaşında öğrenci erkeğim.

Rüyada bir varlıktan kaçmak neye yorumlanır?

Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder. Rüyada varlıktan kaçtığını görmek, zihninizdeki bilinmeyen kimi şeylerin sizi sebepsiz korkulara sevk ettiğini gösterir.

Köpek konusunda açıklamaları rüyada köpek görmek sayfasında bulabilirsiniz. Varlığın köpeğe dönüşmesi, sizin gerçek yaşamınızda önemli bir değişim geçireceğinizi işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir