Rüyada Bir Varlıktan Kaçmak

Rüyada bir varlıktan kaçmak ne manaya gelir?

Okulda bir arkadaşımla beni insana benzemeyen bir şey kovalıyor. Arkadaşım kaçmayı başarıyor ama o varlık hala peşimden koşuyor. Ben okulun içine spor salonuna kaçıyorum, herkes benim koşuşuma şaşırıyor ve bütün öğretmenler dışarı çıkıp beni kovalayan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Spor salonunun arka kapısından o şey tekrar geliyor okulun içinde kaçmaya başlıyorum sonra birden akşam oluyor.

O insana benzemeyen şey gri-siyah bir köpeğe dönüşüyor. Sınıfta slayt izlerken o köpek sürekli peşimden geliyor, arkadaşlarımın yanına kaçıyorum, köpek sadece bana bakıyor gözleri morlaşıyor birden. Sonra sabah oluyor, birden eve kaçıyorum köpek peşimden geliyor hala ,evime kadar geldi kendimi dışarı zor atıyorum, deli gibi koşuyorum, sonra koşarken birden köpek kayboluyor bende uyanıyorum. Hayatımda ilk kez böyle bir kabus gördüm nedir bunun anlamı. 17 yaşında öğrenci erkeğim.

Rüyada bir varlıktan kaçmak neye yorumlanır?

Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder. Rüyada varlıktan kaçtığını görmek, zihninizdeki bilinmeyen kimi şeylerin sizi sebepsiz korkulara sevk ettiğini gösterir.

Köpek konusunda açıklamaları rüyada köpek görmek sayfasında bulabilirsiniz. Varlığın köpeğe dönüşmesi, sizin gerçek yaşamınızda önemli bir değişim geçireceğinizi işaret etmektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. teldengirdim dedi ki:

  Rüayda kaçmak ve Fatiha okumak
  Vakit aksam vakti gibi , hava kararmış , bir şeyden kaciyorum arkami donup baktığımda siyah havada sekli belli olmayan bir şey görüyorum biraz korkuyorum kaciyorum sonra , birden duruyorum ve korkmuyorum fatiha suresini okuyorum ve o cisim havada kaçıyor ve kayboluyor
  16, Erkek, Bekar, Öğrenci

  • Admin dedi ki:

   Teldengirdim için cevap
   Rüyada kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.
   Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.
   Rüyada Fatiha süresi okumak, Her kapının açılması, Kazancın artması, Duanızın kabul olmasını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*