Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Varlıktan Kaçmak

Rüyada bir varlıktan kaçmak ne manaya gelir?

Okulda bir arkadaşımla beni insana benzemeyen bir şey kovalıyor. Arkadaşım kaçmayı başarıyor ama o varlık hala peşimden koşuyor. Ben okulun içine spor salonuna kaçıyorum, herkes benim koşuşuma şaşırıyor ve bütün öğretmenler dışarı çıkıp beni kovalayan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Spor salonunun arka kapısından o şey tekrar geliyor okulun içinde kaçmaya başlıyorum sonra birden akşam oluyor.

O insana benzemeyen şey gri-siyah bir köpeğe dönüşüyor. Sınıfta slayt izlerken o köpek sürekli peşimden geliyor, arkadaşlarımın yanına kaçıyorum, köpek sadece bana bakıyor gözleri morlaşıyor birden. Sonra sabah oluyor, birden eve kaçıyorum köpek peşimden geliyor hala ,evime kadar geldi kendimi dışarı zor atıyorum, deli gibi koşuyorum, sonra koşarken birden köpek kayboluyor bende uyanıyorum. Hayatımda ilk kez böyle bir kabus gördüm nedir bunun anlamı. 17 yaşında öğrenci erkeğim.

Rüyada bir varlıktan kaçmak neye yorumlanır?

Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder. Rüyada varlıktan kaçtığını görmek, zihninizdeki bilinmeyen kimi şeylerin sizi sebepsiz korkulara sevk ettiğini gösterir.

Köpek konusunda açıklamaları rüyada köpek görmek sayfasında bulabilirsiniz. Varlığın köpeğe dönüşmesi, sizin gerçek yaşamınızda önemli bir değişim geçireceğinizi işaret etmektedir.

“Rüyada Bir Varlıktan Kaçmak” için 3 yanıt

Rüayda kaçmak ve Fatiha okumak
Vakit aksam vakti gibi , hava kararmış , bir şeyden kaciyorum arkami donup baktığımda siyah havada sekli belli olmayan bir şey görüyorum biraz korkuyorum kaciyorum sonra , birden duruyorum ve korkmuyorum fatiha suresini okuyorum ve o cisim havada kaçıyor ve kayboluyor
16, Erkek, Bekar, Öğrenci

Teldengirdim için cevap
Rüyada kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.
Rüyada varlık görmek, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.
Rüyada Fatiha süresi okumak, Her kapının açılması, Kazancın artması, Duanızın kabul olmasını işaret eder.

Rüyam’da annem de var ve bir varlık sürekli bizi rahatsız ediyor hatta biz yatarken zarar bile veriyordu olay bundan ibaret annem rüyada o burda diyordu ordan bi el çıkıyordu yaratık eli gibi ama annemin eliydi bu rüyayı hatta kâbusu gorme zamanım o an 02.30 civarlarında yattiysam 12:40’da falan uyandım yeni yeni gördüğümü biliyorum o yüzden saat 12:00’da bu korkunç kâbusu görmüş olabilirim ve önemli bir detay ise
gerçek hayatta öğlen saatlerin’de belkide daha geç aynı gün banyo yapicaktim kabini çektim ve kabin birden bire kendiliginden çarptı ve evde hickimse yoktu ben devam ettim şuan uyandım ve bazen garip sesler duyuyorum evin içinde tarih; 3 haziran pazartesi 2019
Lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir