Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Yorganın Yandığını Görmek

Rüyada bir yorganın yandığını görmek neye işaret eder?

Merhaba değerli büyüğüm. Bana ilginç gelen bir rüyam için ilminize müracaat edeceğim. Rüyamda babam bir kanepede yatıyordu. Yatak kuruluydu. O yataktan kalkınca birden yatakta bir ateş peyda etti ve yorganı yanmaya başladı. Ben elimle söndürmeye muvaffak oldum. Sonra yatağın çarşafı yanmaya başladı, onu da elimle vurarak söndürdüm. Elimde az bir yanma hissettim. Çok net bir rüya değildi. Ayrıntıları hatırlayamıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler.

Kimden: eren
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: bir anı öbür anına tutmaz, durgunluk hakim.
Anahtar kelimeler: ateş, yorgan

Rüyada yorgan yanması neye yorulur?

Eren selam. Bu çok saygılı mesajın için gönülden teşekkür ederim. Benim yaşımda birinin senin gibi genç birinden bu sözleri duyması insana huzur veriyor. Gördüğün rüya oldukça az rastlanan bir rüya olup ana temaları babanızı görmüş olmanız, onun yattığı yatakta ateş çıkması ve sizin yorganı söndürmenizdir.

Rüyada baba görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Bakınız baba rüya açıklaması. Onun yattığı yataktan kalktığında ateş çıkması gerçek yaşamınızda yeni bir şeyin hayatınıza girdiğini ve bu yüzden korkuya kapıldığınızı ve zarar görme korkusu taşımaya başladığınızı işaret ederken çarşafı söndürmeniz ise kimi sorun ya da durumların içinizi yaktığını fakat öfke kontrolünü öğrendiğiniz için sabrettiğini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyan ana hatlarıyla hakkında faydalı uyarılar vermektedir.

“Rüyada Bir Yorganın Yandığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yattığım yatağın yandığını gördüm. Uyandım ve hemen söndürmeye çalıştım. Fakat sönmedi su dökerek söndürdüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir