Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Rüyada bira şişesi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda yolda birçok boş bira şişesi ve onlara ait cam kırıkları görüyordum, arkadaşımın bisikletine batmıştı, alayım derken bu sefer cam kırığı koluma battı, kanlar akmaya başladı, biri kolumdan çekince çok acı hissettim ama o kadar çok değil, birde ağlıyordum. Biliyorum uzun oldu ama sorunumu yanıtlarsanız çok sevinirim .

Rüyada bira şişesi görmek yorumu

Rüyada bira şişesi görmek rüya sahibi kişinin kavuşmak istediği hayalleri ile gittiği yolun arasında tutarsızlıklar olduğunu gösterir, bazı şeyler kısa bir ara verip, hedefe giden en doğru yolu bulmak gerektiğini temsil eder. Rüyada cam kırıkları görmek önemli olmayan bazı küçük sorunlara işaret eder. Bu küçük meseleler önemli olmamalarına rağmen sizi meşgul edebilir şeklinde rivayet edilir.

Rüyada bisiklet görülmesi güzel rüyalar arasında kabul edilir ve rahatlamaya, sıkıntıların bitmesine işaret eder. Rüyadaki bisikletin tekerleğine cam kırığı batmış olması sıkıntılardan kurtulmaya çalışırken bazen zor durumlar yaşanabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini temsil ederken, eline cam kırıkları batması ise bu mücadelede bazen de kişinin canının yanabileceğini anlatmaktadır. Ancak rüyanın sonunda ağlamanız rahatlamaya delalet etmektedir.

“Rüyada Bira Şişesi Görmek” için 2 yanıt

Abimi bir ay önce trafik kazasında kaybettim. Rüyamda kaza yerindeyim kafasını çarparak vefatına neden olan kaya ve kayanın etrafında pembemsi renk kurumuş kan görüyorum, abimin tek kulağının kopmuş olduğu fark ediyorum şaşırıyorum “abimin kulağı burada kalmış mezarına götürüp gömmek lazım” diyorum. O sırada kamyonet geliyor o yerin yakınına içki şişeleri boşaltıyor. Bunu kazayı yapan arkadaşının alkollü olmasına bağlıyorum. Sonra ailecek oy kullanmaya gidiyoruz, oy pusulasına tanıdığımız millet vekiline ait rakamları girmemiz gerekiyor, ben rakamları yanlış giriyorum, düzeltmeye çalışırken oy pusulaları toplanıyor, bende üzülüyorum neyse diyorum oda arabayı kullananın alkollü olduğu öğrendiği için içki şişelerini döktürdü. öyle uyanıyorum. üyanın çok etkisinde kaldım yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler. 34, Kadın, Evli, Kamu çalışanı.

Günce selam, öncelikle sizlere başsağlığı diliyor, Allah’tan ağabeyinizi cennetine almasını temenni ediyorum. Sevdiği ve değer verdiği insanı kaybedenler kaybettikleri insanı sık sık rüyalarında görür. Bu yaşanan büyük acıyı yansıtır, onu kaybetmeye alışamadığını gösterir. Sizin rüyanızda bu kapsamdadır. Rüyada geçen diğer olaylarda bu durumu desteklemekte ve yaşanan olayların zihninizi meşgul etmesinin yansımasını göstermektedir (içki şişeleri)
Dikkat edilirse rüyanın devamı da güncel olayların zihninizde derin izler bıraktığını göstermektedir. Oy kullanmanız (gerçekte de yakında oy kullanacaksınız), rakamı yanlış girmeniz (kafanızın karışık olduğunun kanıtı) ve içki şişelerinin döktürülmesi ( alkollü bir sürücü nedeniyle ağabeyinizi kaybetmeniz ve içkinin zihninizde bıraktığı etki) gibi olayları hepsi de yaşanan gerçeklerin uykunuzdaki yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir