Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Biracı Görmek

Rüyada bira tiryakisi neye işarettir?

Üniversite sınavına hazırlanıyorum, rüyamda sevgilimin beni aradığını ve (üniversitede okuyor kendisi) kitaplarını okulda unuttuğunu ve kitaplarını alıp ona getirmemi istediğini gördüm, daha sonra telefonda tarif ede ede sınıfı buldum, içeride benim okul arkadaşlarımın orada olduğunu gördüm, sanırım üniversiteye tanıtım amaçlı gelmişler, daha sonra hoca kitapları vermedi, çıktım servise yetişmeye çalıştım, sonra bir şekilde yetiştim, servis şoförü bira içiyordu, biracı biriymiş.

Daha sonra evin önünde indiğimde 5 10 köpek gördüm ama bana saldırmadılar sakinlerdi. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada biracı görmek tabiri

Eda merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında kafanın üniversite, okumak, kitap konularıyla gereğinden fazla meşgul olduğunu (aslında üniversiteye hazırlanan biri için normaldir) ama zihninin bu meşguliyeti yüzünden çevrende gelişebilecek tehlikeleri gözden kaçırmamak gerektiğini, kısacası dinç ve sağlıklı zihne sahip olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada biracı görmek içinizdeki sırların artık size sıkıntı vermeye başladığını, sakladığınız sırlarınızı artık açmanın zamanı geldiğini ifade eder.  Rüyada bir şeyin bağımlısı olmak, tiryaki olduğunu görmek bir şeyin ya da bir kişinin, sizin seçimlerinizi etkilemekte olduğunu gösterir. Bu güçlü bir duygusal bağ veya ekonomik sebeplerde olabilir. Tiryaki, müptela, bağımlı aynı anlamda kullanılmaktadır.

Rüyada köpekler, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir