Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birahane Görmek

Rüyada birahane görmek neye alamettir?

Selamlar. Sanırım cevap gelmeyecek ama amacım paylaşmak zaten kafayı yiyeceğim az kaldı. Şu an gayet güzel giden bir ilişkim var, evlilik yolunda ilerliyor. Birde bundan 1 sene öncesine kadar unutamadığım bir sevgilim vardı. Zar zor kendime gelmeye başlamıştım, bayağı ağır bir ilişkiydi benim için, her neyse.

O eski sevgilimi 3 gündür rüyamda görüyorum. Hatta ikinci gün bir arkadaşına mesaj attım, durduk yere 2 gündür rüyamda görüyorum, başına bir şey mi geldi acaba diye. Bunu söylediğim halde üçüncü gece yine rüyama girdi. Rüyamda bir caddede yürüyorum, bir anda bir birahane önünden geçtiğimin farkına vardım, camdan gayri ihtiyari içeri baktım ne göreyim eski sevgilim içeride, masanın başında perişan bir vaziyette. Kafası masaya düşmüş, filmlerde gördüğümüz sarhoş insanlar gibi görünüyor. Birahaneye girip yanına gidiyorum o sırada içerideki erkekler merakla bana bakıyorlar. Eski sevgilimin yanına gidip “bu halin ne senin, kendine yazık ediyorsun, kendini toplamalısın” diyorum o da bana “ben zaten ölmüşüm” diyor. Onu alıp bir taksiye bindirip evine gönderiyorum. Bu rüyalar neye işarettir acaba? Kafamı tekrar karıştırmasından korkuyorum. Merak ediyorum bu gecede görecek miyim. Sadece paylaşmak istedim. Bu arada 21 yaşında bir kadınım bir önemi varsa.

Rüyada birahane görmek yorumu

Rüyada birahane görmekAslında rüyanın açıklaması detaylı olarak eski sevgili rüya yorumu sayfasında yer almaktadır ve eski ilişkinizdeki hatalardan ders alıp, yeni ilişkinizde aynı hataları tekrarlamamak gerektiğini temsil etmektedir. Aynı rüyaları tekrar tekrar görmek ise bu mesajının önemli olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada birahane görmek zamanın değerini bilmek gerektiğini ifade ederken bira evi görmek vaktinizi boş insanlarla, hiçbir şey yapmadan geçiriyorsunuz manası taşır. Rüyada birahaneye gitmek veya birahaneye gittiğini görmek rüyayı gören kişinin kendine ve davranışlarına dikkat edip faydalı işler yapması gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir