Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Birilerine Yatak Yorgan Vermek

Rüyada birine yatak yorgan verdiğini görmek nedir?

Rüyamda birilerine yatak yorgan verdim. Rüyada dayımın karısına sarı yatak, halama ise mavi yorgan veriyordum anlamını öğrenebilir miyim ?

Kimden: selo
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu

Rüyada birilerine yatak yorgan vermek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, reel hayatta kimi başarıların sizi beklediğini, bu başarının beraberinde mutluluk getireceğini ve bu başarı ve mutluluğu etrafınız ile paylaşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birilerine Yatak Yorgan Vermek” için 2 yanıt

Ben ölmüş olan anneannemi sürekli bizim evde ve benden yatak isterken görüyorum. Ne kadar yumuşak battaniye ve yorgan yastık varsa ona yatak hazırlıyorum. Fakat ayakları dışarıda kalıyor ve takviye sehpa ve üzerine yastıklarla ayağını koyabileceği yer hazırlıyorum. Ona sarılıp öpüyorum. Sonra telefon çalıyor ve onu hiç tanımayan erkek arkadaşım bana diyor ki “o sana hiç hediye alır mıydı ki sen ona böyle iyi bakıyorsun”. Bende “o nasıl söz, o benim canımdır, bana hediye alması mı lazım” diyorum. Teşekkür ederim, yorumlarınız için. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Mutlu

Rüyada ölmüş olan anneanneyi diri görmek hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme ihtiyacı ya da yol gösterici birine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.
Rüyanızda ölmüş birinin bir şey istediğini görmeniz çok önemli rüyadır, mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu rüya genellikle gören kişinin bu dünyadaki davranış ve yaptıkları ile yapması gerekenler konusunda mesaj verebilmektedir. Anneannenin sizden yatak istemesi aslında sizin bilinç altının derinliklerindeki dinlenme ihtiyacı, aşk veya seyahate çıkmak arzunuzu simgelemekte, ona battaniye, yorgan, yastık ile yatak hazırlamanız bu konuda çaba gösterdiğinizi, ona sarılıp öpmeniz çabanızın karşılığını yakında alıp, sevineceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir