Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Birilerinin Ağaç Kestiğini Görmek

Rüyada birilerinin ağaç kesmesi neye işarettir?

Rüyamda evimin etrafindaki ağacları köklerinden kestiklerini gördüm ve ağlamaya başladım. Agaclari hem koklerinden kestiler hemde kestikleri agaclarin dip kismina bir sey surup uzerine cignenmis ot koydular bir daha cikmasin diye? Ruyami aciklarsaniz sevinirim. Teşekkürler. 41, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada birilerinin ağaç kestiğini görmek yorumu

Göksel selam. Rüyada ağaç kesmek, ağaç kestiğini görmek kesilen ağacın durumuna göre yorumlanır. Canlı, yapraklı bir ağacı kestiğini görmek makbul değildir ve bir bitiş ya da bir kimseden ayrılmak işaretidir. Kurumuş bir ağacı kesmek, bir şeylere yeniden başlama işaretidir. Rüyada kesilmiş ağaç görmek önemli bir rüyadır, uyanık yaşamınızda çevrenizde vicdansız, acımasız kişiler olduğunu ve onlara karşı dikkatli olmak gerektiğini belirtir.

Ancak rüyanızda ağaçları siz kesmiyorsunuz başka birileri kesiyor ki bunun manası etrafınızda dikkat etmeniz gereken acımasız, sevgisiz, gaddar veya kötü niyetli birileri olduğunu ifade etmektedir. Ağaçlar yeniden çıkmasın diye diplerine bir şey sürmeleri bu kişilerin kötü kalpli olmalarını iyice teyit etmektedir.

“Rüyada Birilerinin Ağaç Kestiğini Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben dun gece dedemlerin bahçesindeki tüm agaclarin gövdelerinin kesilmiş olduğunu gordum. Dedem 2 haftaya yakin suredir hastanede ameliyatından dolayı. Benim ruh halim sıkıntili ve bunalmis şimdiden tesekkur eserim. 21, Kadın, bekar, öğretmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir