Rüyada Birilerinin Kendini Kaçırmak İstediğini Görmek

Rüyada birilerinin kendini kaçırmak istemesi neye işarettir?

Rüyada birilerinin kendini kaçırmak istediğini görmekRüyamda arkadaşımla birlikte sahilde oturuyorduk, sonra bir otobüs durağının önünden geçerken 3-4 adam bize seslendi, sanki amaçları kötü görünüyordu, biz korktuk ve koşmaya başladık, çünkü bunu aynı yerden geçtiğimizde bir kaç defa daha yapmışlardı, kaçtık ve sonrasında büro veya lokal gibi bir yere girdik, oradaki adamlar veya amcalar bize yardim etti, sonra arkadaşımla beraber eğlenmeye devam ettik. Ben 13 yaşında bir kızım arkadaşımda kız ve o da 13 yaşında. Bu rüyamın manası ne demektir?

Rüyada birilerinin kendini kaçırmak istediğini görmek tabiri

Fatma merhaba,

Rüyada sahil görülmesi manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret ederken, sahilde olmanız ise aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğinizi gösterir.

Rüyada otobüs durağı görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında geleceğiyle ilgili bir karar için bir düşünme, karar verme zamanı geçirmekte olduğunu ve bu kararını daha fazla gecikmeden vermek gerektiğini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görenin iyi düşünüp, doğru karar vermesi durumunda ortaya çıkacak bir faaliyet sayesinde epey büyük bir kazanç ve zenginlik sahibi olacağına, bunun sayesinde borçlarını kısa zamanda ödeneceğine, elde edeceği kazancın bir kısmını Allah yolunda, ihtiyacı olana kişilere yardım için kullanılacağına ve tüm işlerinde başarılı olacağına, hayatta hep işlerini rast gideceğine yorulur.

Durak yakınında birilerinin sizi kaçırmak istemesi hayatında ilgi çekmek istediğin bir konu olduğunu göstermekte, kaçman ise gizli korkularınla yüzleşip onları çözmen gerektiğini ifade etmektedir. Bunları annen ve baban ile ya da rehber öğretmeninle konuşmaktan çekinmemelisin.

“Rüyada Birilerinin Kendini Kaçırmak İstediğini Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Selam, akşam namazından sonra bıraz uyumuşum, evimize misafir geliyor, yemek yiyecek ekmek istiyor, bende komsudan almak için binaya çıkıyorum, daha sonra birileri beni kaçırmaya çalışıyor, bağrıyorum ama kimse çıkmıyor ama kurtulup eve geri geliyorum, çok güzel bir arabayı eşim balkondan bana gösteriyor, araba almış gibi mutlu eşim, sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir