Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birilerinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada birilerinin öldürüldüğünü görmek ne demektir?

Rüyamda 4-5 kişi arkadaş grubumla bir karanlık odaya getiriliyoruz, daha sonra herkes uyurken ben aramızdaki bir kişinin bizden birilerini teker teker öldürdüğünü görüyorum (iple boğarak ya da nefesini keserek), sonra kaçmaya çalışıyorum, diğer odanın küçük penceresinden çıkmaya çalışıyorum ama beceremiyorum,

Sonra tekrardan o tutsak gibi kaldığımız odada kalmaya devam ediyoruz, odanın birde penceresi var hep beraber oradan bakarken (katilde aramızda)gökten bir kuş iniyor ve bir şeyler anlatmaya çalışıyor, sonra yere inip çamurlu suya bir şeyler yazıyor, o katili kastederek “o kötü bir adam” diyor, bende adamın arkasından ayaklarımla iterek 2. kattan aşağıya atıyorum ve adam yere çakılıp ölüyor.

Rüyam ne anlama geliyor anlatırsanız sevinirim. Hakan’ın rüyası. Rüyanın ana unsurları ölmek, öldürmek, öldürülmek, öldürüldüğünü, öldürdüğünü, karanlık oda, iple boğulmak, nefesi kesilmek, tutsak kalmak, tutsak olmak, katil, kuş, konuşan kuş, çamurlu su, kötü bir adam. 22 Ağustos 2012 @ 16:57

Rüyada birilerinin öldürüldüğünü görmek neye yorumlanır?

Hakan Merhaba, gördüğünüz rüya ortak hayalleriniz olan bir grup, aile çevresi gibi topluluğun önünde kimi engeller olduğunu ve bu engeli aşarak hedeflerinize ulaşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birilerinin Öldürüldüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tanımadığım bir kadın 3 kişiyi öldürüyor, nasıl öldürdüklerini görmüyorum sonra hepsini farklı yerlerde yakıyor, nasıl yaktığını da görmüyorum. İkisi ayrı ayrı çukurlarda yakılmış ve külleri orada kalmış, diğeri katilin kendi evinde yakılmış, onunda külleri orada duruyor. Öldürülenlerden birinin yakını gelip bunların hepsini görüyor ve katile onu cezalandıracağını söylüyor ve çekip gidiyor.
Sonra katil yakalanacağından korkuyor ve birden başka bir kadın daha geliyor, bütün evi ve çukurları temizliyorlar. Öldürülenlerin birinin yakını olan tekrar polislerle ve inceleme ekibiyle tekrar geliyor. Gelen yakın bir suç delili bulacağından çok emin, her noktaya bakıyorlar ve katil bazen korkuyor orayı gerçekten temizledim mi diye ama bir sonuç çıkmıyor çıkmayacağından da emin ama yinede kötü şansın yanında olma ihtimalinden dolayı tedirgin de ama içten içe de hiçbir şey bulamayacaklarından emin, tam bu sırada yüzünde sinsi bir gülümseme oluşuyor, işte o zaman olayı dışarıdan izleyen ben bir anda kadının gözlerinin derinliklerinde kendimi görüyorum, o korkuyla da uyanıyorum. Aniden uyandığımda ise rüyanın etkisiyle hala korkuyorum ve aklımda iki soru vardı. Katil ben miydim? katil mi yoksa öldürülenin yakını mı kazanacaktı?
22, Kadın, Bekar, Öğrenci, rüyamdan uyandığımda korku vardı ya da birini rüyamda öldürdüğüm için endişe

Rüyada birinin başkalarını öldürdüğünü ve cesetleri yaktığını görmeniz, aslında sizin iç dünyanız hakkında bilgi vermekte ve içe kapalı kişiliğiniz yüzünden bazı anlarda saldırgan ruh haline geçmenin sizi tedirgin ettiğini, bu yönünü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunu simgelemektedir. Rüyanız aynı zamanda öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh halinde bir başka insanı öldürmenin hem karşımızdaki kişiye hem kendimize ne kadar acı vereceğini yeniden düşünmek gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir