Rüyada Birinden Hoşlandığını Görmek

Rüyada birinden hoşlandığını görmek neye delalet eder?

Merhaba, şu anda birlikte olduğum 4 yıllık bir arkadaşım var ve ciddi düşünüyoruz, yakında ailelerimiz tanışacak. 2 gün önce rüyamda arkadaşlarımla gittiğim gezide biriyle karşılaşıyorum ve ondan çok hoşlanıyorum. Öylece uyandım.

Ertesi günü aynı firma fakat farklı konumlarda çalıştığımız biriyle iş gerekçesiyle bütün gün beraber çalışmamız gerekti ve o kişiden gerçekten etkilendim. hayatımda biri varken böyle bir şey olması doğru değil biliyorum fakat rüyanın üstüne bu olay kafamı çok karıştırdı. ( daha öncede biri yakın zamanda olmak üzere 2 rüya daha görmüştüm kafam en çokta bu yüzden karıştı)

Rüyada birinden hoşlandığını görmek neye yorulur?

Gökhan selam,

Rüyanız yaşamınızda kimi şeylerin yolunda olmadığını ve daha fazla beğenilme, saygı duyulma arzuları içinde olduğunuzu ve bunları elde etmek için seçtiğiniz yöntemlerin sizi küçük düşürdüğünü ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hoşlanmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birinden Hoşlandığını Görmek” hakkında 4 yorum

 1. Rüyada hoşlandığı kişinin parmağında alyans görmek
  Merhaba. Rüyamda hoşlandığım kişinin parmağında altın alyans takılı olduğunu gördüm.
  Hatta benzeri bir rüyayı daha öncede gördüm. Bana doğru bakıyordu ama benimle ilgilenmiyordu. Rüyamda kendi kendime acaba nişanlımı diye düşünmeye başladım. Bu kişiyle aramızda herhangi bir duygusal ilişki yok. Hatta benim durumum platonik.
  Rüyanızı mümkün olduğunca detaylı yazın demişsiniz ama hatırladıklarım bu kadar. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. İyi akşamlar.
  Takma isim : Canan
  Yaşınız : 29
  Cinsiyetiniz : Kadın
  Medeni durum : Bekar
  Ruh haliniz : normal
  Anahtar kelime : hoşlandığın kişi, altın alyans,

  1. Canan merhaba,
   Gönderdiğin rüya gibi rüyalar yorumlanması en zor olan gruptur. Çünkü her şey subjectif.
   Rüyada hoşlandığın birini görmek, güncel bir ilişkinin bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler.
   Rüyanızın gizemli mesajı yukarıdaki satırda saklı, size diyor ki “bir şeyler yap, madem hoşlanıyorsun git bunu ona hissettir”. Bunu ona hissettiremez, yansıtamaz, gösteremezsen bundan nasıl haberi olsun.
   Bol şans dilerim.
   Arzu edersen bu sayfada alyans görmek tabirini inceleyebilirsin.

 2. merhaba ben rüyamda bir çocuk gördüm bu çocuğu tanıyorum ama o beni tanımıyor ondan hoşlanıyordum rüyamdan çocuk birde benden büyük sonra bir arkadaşım ben ondan hoşlanıyorum sen nasıl hoşlanırsın diyordu bende özür diliyordum ondan hoşlandığım için sadece beğendiğimi söylüyordum arkadaşıma rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir