Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçtığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir inşaatta idi, peşime bir adam takılmıştı, çok korkunç bir adamdı ve sürekli ondan kaçıyordum. Koşarak merdivenlerden aşağıya iniyordum. Çok hızlıydım ve korku doluydum. Adam beni tam yakalıyordu uyandım. Yorum getirirseniz sevinirim. Rüyada birinden kaçtığını görmek ne demektir?

Rüyada birinden kaçmak neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda yeni bir iş, yeni proje veya bir yenilik düşündüğünüzü ancak kimi olaylar veya kişiler yüzünden buna başlamaktan endişe ettiğinizi, çekindiğinizi ifade etmektedir.

Rüyanızın derin analizi ise sizin onurunuz ve namusunuz ile yaşamayı ana felsefe kabul etmiş birisi olduğunuzu gösterirken aynı zamanda Allah’tan korkan, inançlı, ismine ve ekmeğine zarar verecek yanlış işlerden geri duran, Allah yolundan ayrılmayan biri olduğunuzu simgelemekte ve hayatta her zaman beladan uzak durmanız gerekiğini anlatmaktadır. Bununla ilgili olarak daha fazla bilgi için rüyada kaçtığını görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Birinden Kaçmak” için 4 yanıt

ruyamda dershaneden sevdıgım bır arkadasımla metronun altında yuruyoduk sonra arkamızda bır hoca belırdı arkadasım baska bır hocanın arkasından konusuyordu ben de arkadakı hocayı gosterdım o sırada hoca ”(dıger hocaya ” hocaam bu kızlar sızın arkanızdan konusuyorlar dıyordu” ) ve bız de kacmaya baslıyorduk ve tam kacarken annemle babamı goruyordum ve ruyadan anne dıye cok yuksek bır sesle bagırarak uyandım . bu ne anlama gelıyor ?

Rüyamda elimde anahtar vardı ve bir yerden geciyordum, iki adam vardı birisi elimde anahtarı görünce diğerine hareket yaptı ve diğeri de peşimden koştu ben kaçtım ve çığlık attım.

Gece yarısı kardeşimle birlikte park gibi bir alandayız.Dışarıya çıkmaya çalışıyoruz, birileri park alanından dışarıya çıkmamıza izin vermiyor. Sonra bir eski arkadaşımız bize yardımcı oluyor ve bizi bunlardan kaçırıyor. Biz kaçarken onlarda bizim arkamızdan koşuyor ve arkadaşımıza “Sen bittin sen öldün!” şeklinde bağırıyorlar. koşmaya çalışırken bacaklarımızın bağı çözülüyor hızlı koşamıyor ve yavaşlıyoruz. Daha sonrada izimizi kaybettirip bir taksiye binip oradan uzaklaşıyoruz.

karım rüyasında beni dövmüş, ağzım yüzüm şişmiş, sonra aynaya bakmışım “ne yapmışsın bana” diye bağırıp, elimde bıçakla karımı kovalamışım, yorumlarsanız memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir