Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birinden Kaçtığını Görmek

Rüyada birinden kaçmak neye işaret eder?

Rüyamın öncesini çok iyi hatırlamıyorum ama birinden kaçıyorum, şu an oturduğum evin balkonunun kapısını açıp balkondan aşağı atlıyorum. Ama ters dönüp tekrar düzelirsem havada kalacağımı düşünüp böyle yapıyorum.

Sonra ardımdan atlayan kişinin eşim olduğunu görüyorum, ona da eğer ters dönüp tekrar düzelirse rahatça uçacağını söylüyorum. Uçuyoruz ama memleketimde çocuk iken kaldığımız evin sokağını görüyorum, eşim oraya ayakkabıları ayağında rahatça konuyor ve yürüyor.

Ben de hafif hafif uçuyorum yanında sonra nasıl ineceğim diye soruyorum o sırada hızla bir araba geliyor bir şey olacak diye korkarken, ben de memleketimdeki o sokağa konuyorum. Tabir ederseniz sevinirim. İyi çalışmalar. Anka tarafından 17.04.2013 / 06:10 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: birinden kaçtığını, balkondan atlamak, uçmak, uçtuğunu görmek.

Rüyada birinden kaçtığını görmek tabiri

Anka Merhaba, gördüğünüz rüyanın iki ana unsuru vardır; kaçmak ve uçmak.

Rüyada kaçmak görmek, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır. Rüyada kaçmak genellikle yanlış ve günahlı yoldan ayrılıp, Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete işaret eder

Ruyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Eger havada rahatlikla ucup yeryuzundeki manzarayi doya doya izleyebiliyorsaniz bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlikla cozeceginizi, tum kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin uzerine yukseliyorsunuz, mevkiniz yukseliyor, kimi şeyleri anlama ve algilama yeteneginiz artmakta, konulara ve hayata bakış aciniz artiyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma firsati buluyorsunuz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaçtığını görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birinden Kaçtığını Görmek” için 4 yanıt

merhaba rüyamda okulun arkasında iki genç vardı ve korkup kactık ssdece arkadaşım kacamadı cok korktum benide kacırcakalar diye sonra irem mutluydu bende mutlu oldum sonra erkek arkadaşım kacırtmak istemiş bizi yardım edin nolur

Merhaba, ruyamda ben birkac kisiyle tanimadigim bilmedigim bir eve giriyoruz. O evde bisey ariyoruz ama ne oldugunu bilmiyorum. Girdigimiz evede gizlice girdik sahibinin haberi olmadan.(galiba ev sahibi kotu biri bilmiyorum) Aramadan sonra benimle birlikte olanlar ev sahibi her an gelir diyerekten camdan cikarlar, bende cikmak isterken birlikte olduklarima ayakkabilarimi salonda unuttugumu soyluyorum ve salona gidiyorum. ( ruyamda hersey tam net deil) salonda ayakkabimi bulamadim ama arkasindan kapidan disari cikiyorum sanki ayakkabilarim ayagimdaymis gibi. Ciktiktan sonra ev sahibinin arkamdan geldigini farkettim. Bir tedirginlik var ama hic haberim yokmus gibi normal sokakta yurur gibi sakince ordan uzaklasmaya basladim. O anda uyandim. Bu nedemektir??

Rüyada birinden kaçmak
Bu gece rüyamda annemin öldügünü gördüm. Yüksek bir yerde yemek yiyorduk, daha sonra bir adam masamıza yaklaşıp, masadan kalkmamızı söylüyordu eğer kalkmazsak bizi öldüreceğinide belirtiyordu.
Ben korkudan kaçmaya baslamıstım, masada oturan annemin arkadası ise ne oldugunu bilmediğim uçan bir alet ile pencereden aşağıya ucup o adamdan kurtuluyordu. Bir tek annem icerde kaldıgı icin onu merak ediyordum. aşağıya baktıgımda annemin yere atlamıs ve yere çakılmıs cansız bedenini görüyordum.
Daha sonra ağlayarak uyandım ve direk anneme sarıldım. rüya bile olsa cok korkutucuydu . Allahım kimsenin başından annesini eksik etmesin..

Sibell selam,
Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.
Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir