Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Birine Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada birine aşık olmak ne demek?

Ben 20 yaşında bi bayanım. Üniversite öğrencisiyim ve ailemle yaşıyorum. Bu rüyadan önce de bütün gün hiç tv izlemedim. Rüyamda bir çocuğa aşık oldum, o da bana olmuş gibiydi. Akşamında bir arkadaşın arkadaşını kaldığı yurttan kurtarmak için gittik ama oradan bir türlü çıkamadım. Sabah bizi getirenin annem olmasına rağmen gece boyu hiç aramadığını fark ettim. Binadan çıktığımda annemin arabası hemen ileride duruyordu, terk edilmiş gibiydi ve etrafı polisler tarafından sarılmıştı. Bir kaç saniye içinde de patladı. Bana bir şey olmadı ama bunu o aşık olduğum çocuğun yaptığını biliyordum.

Sokaklarda sürekli koştum, çok karışıktı her yer. Bir erkek arkadaşla aşık olduğum çocuğun evine geldik. Babası dışarıdaydı ve evin dışında aşık olduğum çocuğun resmi vardı. Herkes toplanmıştı oraya. Duvardaki resmi görene kadar onun evi olduğunu anlamadım. Babası da bana “seni tanıyorum, oğlumda fotoğrafın var” dedi ve daha sonra bir sürü resmin asılı olduğu o duvarı fark ettik. Aşık olduğum çocuğun ismini de ilk kez duvardaki resimden öğrendim.

Daha sonra annemi gördüm yolda yanına gittim hiç bir şey olmamış gibi konuştuk ama aşık olduğum çocuk arabanın içinden bizi gözetliyordu. Öleceğimi biliyordum ve anneme sarıldım hep. Sonra o diğer erkek arkadaşla eve gittik. Aşık olduğum çocuk ben odadayken geldi öbür arkadaşa bir şeyler dedi ve benim odama girdi. Sonra da hepimizi koridorda gördüm, aşık olduğum çocuk bana elindeki bıçağı gösterdi, arkasında da arkadaş duruyordu. Sonra da sol göğsüme tam kalbime bıçağı defalarca soktu ama ben acı hissetmedim ve hiç kan yoktu. 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada birine aşık olmak yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda duygusal açıdan kendinizi büyük bir boşluk içinde hissettiğinizi ifade etmektedir, ayrıca rüyada aşık olmak sayfasını da inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Birine Aşık Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda çok sevdiğim aşık olduğum çocuğu gördüm. Rüyamda yarı uykulu bir şekilde beni telefondan aramıştı, derdi olduğunu ve mutlaka benimle görüşmesi gerektiğini söylemişti. Kendisi Hakkari de güvenlik güçlerinde görevli birisi. Normal yaşamımda bundan yaklaşık 8 ay önce hislerimi açıklamıştım, o ise intihar eden kız arkadaşını unutamadığını belirtti. O kadar üzülmüştüm ki, her günüm kötü geçiyordu.
Not : kız da yaklaşık 1 yıl 1 ay önce 5. kattan kendini attı, büyü ile uğraşıyordu, ailesinin dediğine göre büyü ile aşık etmiş kendisine. 23, Kadın, bekar, müşteri temsilcisi.

Gördüğünüz rüya sizin gerçek yaşamda kendisiyle barışık bir kişiliğe sahip olduğunuzu, mutlu olmayı bildiğinizi ve hak ettiğinizi simgelerken aynı zamanda biraz fazla dürüst olma huyunuz yüzünden bazı zamanlar üzüntü yaşadığınızı, yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alamadığınızı simgelemektedir.

Merhaba, 16 yaşında, bir süredir sevgilisi olmayan bir kızım. Dün gece rüyamda daha önce gerçekte hiç görmediğim bir çocuk gördüm. Ve rüyamda onu çok seviyordum, şuan sevdiğim kimse de yok ayrıca. Güven sıkıntısı çeken bir insanım ama rüyamdaki çocuğa çok güveniyordum, hiç olmadığım kadar mutlu olmuştum sanırım. Dünden beri o çocuğu düşünüyorum, yorumlayabilir misiniz acaba? Rüyada çok mutluydum gerçekten.

İlayda selam, gerçek hayatta bir sevgilisi olmamasına karşılık rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek rüya sahibi kişinin şu anda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kişinin şu anda bazı belirsizlikler yaşadığını ve en kısa sürede bundan kurtulacağını simgelerken alternatif olarak iş, okul veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder, memnuniyet verici olaylar yaşayacağını yada kendini çok mutlu hissedeceği bir tanışmaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir