Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birine Bıçak Dayamak

Rüyada birine bıçak dayamak neye işarettir?

Rüyamda dışarıdan sınıfa 2 tane kız gelmişti ve arkadaşım Samet’i arıyorlardı. Bize yerlerini sorup duruyorlardı. Sonra biz arkadaşlarla lavaboya gitmeye karar verdik ve giderken kız önüme geçip “Gidemezsiniz.” dedi. Bende “Giderim sana mı sorucam ?” dedim. Kız “Bu sınıftan kimse dışarı çıkmayacak.” diye bağırdı. Sonra kulak mememe bıçak dayadı. “Anladın mı keserim.” dedi. Bende “Adamsan keserin.” dedim. Kız birazcık gerildi. Kesmedi tabi. Bende bıçak falan olmasını umursamadan bunu dövmeye başladım. Saçları erkek numarasının 3 numarasıydı. Saçları çekilmiyordu bende kafasını tırnakladım. Karnına dizimi geçirdim falan sonra kızda benim tam ensemin oralara bir tırnak attı köpek ısırığı gibi.

İlk defa rüyamda acıyı hissettim iliklerime kadar. Kız sınıfın köşesine gitti diğer arkadaşlarıma sataşmaya. Bende diğer kıza daldım ona dalıcam diye. 2 kişiydi de bu kızlar. Ondan karıştırdım bunları. Nasıl karıştırdım bilmiyorum birisi kısa birisi uzun saçlı. Uzun saçlı olan diğer kızı bir güzel dövdüm. Sonra okul çıkışında beni döverler diye korktum. Okuldan çıktık servise bindim. E-5 yolundayken önümüzdeki arabada ilkokul arkadaşımı gördüm. Beni görmesi için el falan salladım ama görmedi.

Sonra servisçi birden kapıyı açtı “Git de böyle selam ver.” dedi. Dalga geçiyordu. Rüyadan uyandığımda gerçek gibi geldi bu olay. Bi süre düşündüm böyle bir şey oldu mu diye. Şöyle bir gerçek var ki kavga konusunda çok tırsak bir kızımdır. Birisiyle sözlü kavgaya girdiğimde bile korkarım. Rengim kıpkırmızı olur arkadaşlarım bile fark eder. Rüyamda kavga ederken mutluydum. Yani şu ana kadar kavga edersem hep dayak yerim diye korktum ama rüyamda olanları gördükten sonra artık korkmam umarım diye düşünüyorum. Kavgayı seven birisi değilim ama lise hayatında olunca zorbalıklar çok oluyor ve insan kendini koruyamıyor. Rüyamın yorumunu çook merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada birine bıçak dayamak neye yorulur?

Değerli okurum rüyanın temel unsurlar; şiddet, öfke, kavga, bıçak çekmek, birine bıçak dayama gibi tamamen sertliğe yönelik konulardır ve bu durum aslında sizin gerçek hayatta iç huzurunuzu bozan, size adeta bir öfke kaosu yaşayan bazı durumlar yaşadığınızı, tanık olduğunuzu veya onlardan etkilendiğinizi temsil etmektedir. Bu kadar genç yaşta sizi bu kadar öfkelendiren faktörleri tespit edip, ona göre önlem almanız gerekmektedir.

Rüyada birine bıçak dayamak bıçaklama ya da bıçaklanma yani yaralama veya öldürme olmadığı sürece bu rüya öfke kontrolünün önemi konusunu işaret eder, öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, öfkeyle yatanın zararla kalkacağını anlatır. Yaralanma olduysa o zaman ilgili eylemin yorumuna bakmak gerekir, kan çıkması, yaralanan kişinin ölüp ölmemesi değerlendirilir. Öte yandan rüyada bıçak görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Birine Bıçak Dayamak” için 2 yanıt

Sayın yetkili, ben evliyim, rüyamda eşimin patronunun eşi hamile ve ben onu bıçaklıyorum. Gerçek hayatta eşimin patronunu ve eşini sevmem yaşam tarzları kötü ve hafif oldukları için.

Dilek merhaba, rüyanız eşinizin iş yaşamı veya onun işi hakkında bazı şeylerin sizi fazlasıyla öfkelendirdiğini anlatmakta öte yandan da kendine veya başkalarına arar vermek için öfkene hakim olmayı öğrenmek gerektiğini ifade etmektedir. Lütfen rüyada bıçak görmek sayfasını ziyaret edip, inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir