Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birine Büyü Yapılacağını Görmek

Rüyada birine büyü yapılacağını görmek neye çıkar?

Rüyamda bir başkasına büyü yapılacağını gördüm. Bir odadaydım ve elimde bir kitap vardı. Kitabı karıştırdım, kişinin resimlerinin olduğu bir kitaptı ve göğsüne takılacak bir alet vardı resimlerde. Sürekli karıştırıp duruyordum kitabı. Ardından o kişi geldi ve birde cadı geldi. Cadı ona yapılacak büyüyü söylüyordu kız da ağzı açık kalıyordu. Rüyam burada bitiyor. Yaşım 18 okuyorum ve bayanım.

Rüyada birine büyü yapılacağını görmek tabiri

Değerli kardeşim, rüyada büyü görmek, büyü yapmak, kendine büyü yapıldığını veya birine büyü yapılacağını görmek gibi konuların hepsi de aslında rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bunun gibi gereksiz şeylere kafasını taktığını, bulunduğu ortamda bu konuların fazlaca konuşulduğunu ya da kişinin bir sıkıntı ve umutsuzluk içinde olduğunu ifade eder.

Odada elindeki kitap kişisel eğitim ve gelişim işareti olup, kendini geliştirmek ve böyle gereksiz şeylerden uzaklaşmak için önünde fırsatlar ve imkanlar olduğunu, bunları değerlendirmek gerektiğini anlatmaktadır. Bakınız rüyada kitap görmek sayfası. Rüyadaki cadı ise korku ve üzüntüye sembolüdür, rüyayı gören kişinin korkacağı bir şeylerle karşılaşmasına ve bunun sonunda üzülmesine rivayet edilir.

Büyü nedir?

Büyü, insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalar ve bunların çevresinde oluşturulan kültürel sistem.

Popüler kültürde sık rastlanılan büyü yapma yöntemleri arasında; çeşitli malzemelerden karışımlar hazırlama, büyülü sözcükler söyleme veya hareketler yapma, büyülü yazılar veya semboller çizme, sihirli değnek gibi araçlar kullanma, belirli bir kişiyi sembolize eden kuklalar kullanma, kan veya hayvan yağı kullanma sayılabilir. Büyüler zengin, sağlıklı veya başarılı olmak, birine yardım etmek gibi iyi amaçlarla veya birini cezalandırmak gibi kötü amaçlarla da icra edilebilir.

Büyü ile uğraşan kişiler büyücü ya da sihirbaz olarak tanımlanır. Günümüzde “sihirbazlık” sözcüğü sıklıkla bir sahne sanatı olan “hokkabazlıkla” eşanlamlı kullanılır ve bu alanda kullanımı herhangi bir doğaüstü anlam içermez. Ortaçağda din adamı, mezarcı, şifacı, demirci gibi bazı meslek sahiplerinin ve bedensel ya da ruhsal engeli olanların büyücülükle uğraştığı düşünülürdü. Günümüzde halen, bazı engellilerin büyü yapma veya ruh çağırma seansları esnasında doğaüstü güçler tarafından cezalandırıldığı (çarpıldığı) inancına bazı toplumlarda rastlanılır.

İnsanoğlunun büyüye olan inancı antik çağlardan günümüze gitgide azalmıştır. Günümüzde büyünün tüm çeşitleri modern bilim tarafından reddedilir ancak büyüye olan inanca bazı dinlerde ve akımlarda halen rastlanılır. Kaynak: tr.wikipedia.org.

“Rüyada Birine Büyü Yapılacağını Görmek” için 2 yanıt

Bi evde oturuyordum yanımda 2 tane kız vardı bir de büyü yapılacak kız o kızın yüzünü gördüm tanıyodum o kızı sonra başını beyaz bir çemberle kapattık sonra bir metal tasın içine su koyuldu ben ve diğer 2 kadın o suyun içine bişey attık çıkardığımızda üstünde litreleri işaret eden küçük bi kab vardı ve bbiri bana 80 sayısını bağırarak söyledi. Bayanım 15 yaşındayım ve okuyorum

Merhabalar ben rüyamda boğazımı deldiklerini, delinen yerden erkek cinsel organı çıktığını gördüm, aileme göstermek için evime koştum, 17 yaşındaki kız kardeşimi tuhaf bir şekilde gördüm, ne oluyor burda dedim bir kitap buldum kardeşimin yanında, içinde büyüler vardı, tanımadığım bir varlık yanıma geldi “kız kardeşine büyü yaptılar” dedi, varlığın suratı görünmüyordu, cinmiş öyle sanıyordum rüyamda… 22 yaşında erkeğim, yorumlarsanız çok sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir