Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birine Darılmak

Rüyada birine darıldığını görmek ne demek?

Rüyamda bir köy ortamındayım ve birilerine darılıp onlara kızgınlığımdan onlardan uzaklaşırken birden arkamdan kuzenim geliyor “bende seninle geliyorum, birlikte bir şeyler yaparız” diye, benim ayağıma o sırada yerde ordu gibi olan ufak küçük karıncalar ayağıma doluşuyorlar, ayağımda terlik olduğu için onları incitmeden kurtulmak istiyorum ve telaşlanıyorum sonra sanırım kurtuluyorum ve kuzenimle onlara gidip televizyon falan seyrediyoruz. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada birine darılmak tabiri

Merve selam, rüyada köy ortamında olduğunu görmüş olman şu anda içinde bulunduğun şehir yaşamından ya da şehir hayatının zorluklarından – sıkıntılarından bunalmış olduğunu, bu ortamdan uzaklaşıp kafanı dinlemek istediğini temsil etmektedir.

Rüyada birilerine darılmak aslında gerçek hayatınızda sizi kıran, oldukça üzen bir olay yaşadığınızı simgelemektedir. Onlara kızarak bulunduğun ortamdan ayrılmanız ise sizi üzüntüye sevk eden bu olayın aynı zamanda sizde bir öfke duygusu yarattığını ancak öfkeni kontrol etmeyi bildiğin için hem kendine hem karşındakine zarar vermeden ( onları kırmadan) bu durumu atlattığını temsil etmektedir.

Rüyada kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgelerken onun seninle gelmek istemesi ve gelmesi üzüntünü paylaşacak gerçek dostların olduğunu göstermektedir. Rüyanın en ilginç kısmı ordu halindeki karıncaların ayağına doluşmaları olup bu durum yaşamında oluşacak bazı değişikliklerin habercisidir çünkü rüyada karınca sürüsü görmek, genel sosyal olaylarla ilgili kimi gelişmeler olacağını haber verir. Bu aileyi ilgilendiren bir konu, o mahalle, ilçe veya şehri ilgilendiren bir olay olabileceği gibi, ülkeyi ya da tüm insanlığı ilgilendiren bir durum da olabilir. Ayağında terlik olması evlilik yolunda bir adım işareti olabilir. Rüyanın sonu ise tüm gelişmelerin hakkında hayırlı olacak bir şekilde son bulacağına delalet etmektedir.

“Rüyada Birine Darılmak” için bir yanıt

Bir yerdeyiz, oturdugumuz yerden sular geciyor, konusuyoruz küs oldugum arkadaşım Yasemin bana sarılıp agliyor, ben hiç konuşmuyorum “pişman mısın” diyorum sonra uyanıyorum. 17, kadın, bekar, kuaför.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir