Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada birine ellemek

Rüyada birine ellemek neye delalettir?

Merhabalar. Sabahtan beri moralim çok bozuk. Rüyama geçiyorum bir kız arkadaşım ile ( bu gerçek hayatımda kız arkadaşım değil dizide oynayan bir oyuncu) bir evdeyiz, birkaç erkekte var, biz kız ile otururken bir erkek yanıma geliyor ve vücuduna elletmek istiyor ve bunun için beni sürekli zorluyorlar, bende hemen elleyip elimi çektim, çocuklar gençti ve bir tanesi eski sevgilime çok benziyordu ve çocuklar hep gülüyordu, sert bir tavırları yoktu, orada annemde varmış hemen anneme sesleniyorum “anne buraya gel, bunlar sapık, benden bunu istiyor” diyorum. Rüyanın o kısmını tam hatırlayamıyorum fakat o çocuğun arkasında başka bir erkek daha varmış. İkisi de kötü şeyler yapmak istiyor bize, daha sonra arkadaşımla kaçmaya evden kurtulma çabaları içine giriyoruz ve sonunda kurtuluyoruz. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada birine ellemek yorumu

Rüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz manası taşır. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder.

Rüyada bir şeye veya birine ellemek rüya sahibi için durumu kontrol altına almak arzusu içinde olduğunu gösterir. Rüyada birinin kendisine ellediğini görmek eylemin şekline gör anlam taşır ve rızası dışında birinin rüya sahibine ellemesi birinin ya da bir şeyin kişiyi kontrolü altına almak istediğini simgeler. Kişinin rızası ile ellemesi ise bir şeyleri paylaşma isteğini yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir