Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Birine Şapka Vermek

Rüyada birine şapka verdiğini görmek ne demektir?

Rüyamda dershanedeydim. Sınıfları dolaşıyordum. Sonra Fatih’i gördüm, hal hatır sormak için yanına gittim. Dershaneye gelmek için güneşin altında otobüs beklediğini ve başının çok ağrıdığını söyledi. Halinden baya acı çektiği anlaşılıyordu. Ben de dönüşte rahat gitsin diye ona şapkamı vereceğimi söyledim. Şapkamın hangi renk olduğunu söyledi. Ben de beyaz olduğunu söyledim. Fatih’te beyaz istemiyorum, lacivert yok mu dedi. Ben de lacivert Güneş’i daha çok geçirir beyaz en iyisi işte dedim ve kalkıp şapkamı aldım. Gelince bir şey demedi kafasına taktım. Bir de başının ağrısı geçsin diye ağrı kesici verecektim. Tam ağrı kesiciyi verirken uyandım. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada birine şapka vermek yorumu

Değerli okurum, rüyanız dershanede geçiyor ki dershanede olmanız kişisel gelişim işaretidir ve kendiniz hakkında yeni bir şeyler öğrenmeye devam ettiğinizi ve bunların meyvesini yakında alacağınızı ifade eder.

Rüyada arkadaşının başının ağrıdığını görmeniz aslında sizin için sağlığın kıymetini bilmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır. Bazı rüya yorumcuları ise bu rüyayı iş hayatı veya eğitim yaşamında bir şeyi kafaya gereğinden fazla takmamak, bir şeyi tutku derecesinde arzulamamak gerektiğine, çok büyük bir istekler girişilen bir işte hayal kırıklığı yaşama ihtimalini gözardı etmemek gerektiğine yorumlamaktadır.

Rüyada başkasına şapka verdiğini görmek rüyayı gören kişinin uyumlu çalışma, yardımseverlik, paylaşma yönüyle çevresinin takdirini kazanıp, ortaya koyacağı başarılı işler sayesinde hiç beklemediği bir başarı elde edeceğine, bu sayede çalışma hayatında çok büyük bir kazanç elde edeceğine işaret eder. Şapkanın beyaz olması hayırlara işarettir.

“Rüyada Birine Şapka Vermek” için 2 yanıt

Rüyamda dar bir alanda son model bir siyah renkli mercedesi kullanıyorum daha doğrusu park etmeye çalışıyorum. Fakat daha sonra arabadan inip elimle park ettim. Tıpkı oyuncak arabayı elinizle alıp bir yere koyuyormuş gibi. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler..

Rüyamda bir yerde yatıyorum. Şapka takmış dayımın oğlunu görüyorum. Beni öpüyor. Şapka sportif klasik olan cap şapkalardandı.tesekkurler. (Kadın, bekar, öğrenci, ruh hali:iyi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir