Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Birine Şeytan Girdiğini Görmek

Rüyada birinin içine şeytan girmesi ne demektir?

Rüyamda bir bebeğin içine şeytan girmiş olduğunu gördüm. İlk önce havuzda öldürülmeye çalışılan birini görüyorum, ben rüyayı dışarıdan izliyorum, hatırladığım şey havuzdaki insana dışarıdan silahla ateş eden biri, yüzleri seçemiyorum, ancak havuza giren kurşunları görüyorum, sonrasında da sürü halinde havuzun kenarına konan kargalar.

Hemen ardından merdiven gibi bir yerin en başında duruyorum. Merdivenlerde kundakta bir bebek var, yanında bir kaç kişi var, bebeğin kundağı kan lekeli, bebeğin kalbine bıçak saplamaya çalıştıklarını görüyorum, yardım etmek için merdivenlere doğru koşarken bir yandan da o bebeğin içinde şeytan olduğunu duyuyorum, tam yetiştiğim vakit bebeğin kalbine bıçak saplanıyor ve kalbi fırlayıp yere düşüyor, kan bana sıçrıyor ve o anda bu sefer şeytan benim içime girmiş oluyor.

Karşımda beyaz sakallı bir adamın elini bana doğru uzatıp “Allahu ekber” dediğini duyuyorum, o sırada ağzım felçli gibi hissediyorum ve hemen o anda tüm vücudum uyuşmuş halde uyanıyorum. Hayatımda ilk defa beni bu kadar endişelendiren bir rüya görüyorum, yorumlarsanız sevinirim.

Takma isim : elize
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Mutlu
Anahtar kelime : İçine Şeytan Girdiğini Görmek.

Rüyada birine şeytan girdiğini görmek yorumu

Elize selam. Haklısın, gördüğün rüya dehşet verici ancak burada ilginç bir durum var, gördüğün rüyada endişelenmekten ziyade zaten gerçekte endişeli olduğun için bu rüyayı gördüğünün farkına varman lazım.

Dikkat edilirse rüyadaki tüm unsurlar negatif, olumsuz, kötü etkilere işaret ediyor. Bu durum senin gerçek hayatında seni negatif duygu yoğunluğuna iten bir şey olduğunu ve bundan derhal kurtulman gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Birine Şeytan Girdiğini Görmek” için 2 yanıt

Merhaba,
Rüyamda vefat etmiş olan annemle beraber tüm aile köyde gidiyoruz, ben bir evin bahçesindeyim bahçede bir köpek var ama köpek siyah kahverengi karışımı bir renkte. Dayım yanıma geliyor, evlenmek istiyorum, dayım da bu konuyu benimle konuşmaya geliyor ve o köpek sürekli etrafımızda rahatsız ediyor bizi. Bırakmıyor ki konuşalım. Sonra ben diyorum “bu köpek değil, köpek kılığına girmiş bir cin” diyorum. Nas, felak, ayetel kürsi okuyorum “Allah rızası için kaybol” diyorum ve köpek kaybolup gidiyor. Ben dua ediyorum Allahım yardım et diyordum,
Anneme diyordum ki “Hadi artık evimize gidelim ben çok sıkıldım” diyordum. Evimize geliyorduk. Dayım yine yanıma geliyordu evlilik meselesini konuşmak için. Sonra abim de geliyordu yanıma, bir de bakıyordum ki abimden 2 tane var. Biri bahçede diğeri yanımda. Hemen diyordum bunlardan biri cin ya da şeytan olmalı. İkisi de yanıma yaklaşıyordu ben senin öz abinim diyorlardı. Ben de nas ve felak okuyunca biri acayip köpürdü. Anladım ki o köpüren şeytan. Bana diyordu ki “”Ben nas felak ile yok olmam”” diyordu ayetel kürsi okuyordum çok uğraştırdı beni ama nihayetinde kayboluyordu. Çok ağlıyordum. Bir türlü dayımla konuşamıyordum evlilik meselesini. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Nur merhaba,
Öncelikle lütfen rüyada rahmetli anneyi görmek sayfasını okuyun. Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatınızda bazı dostlarınızın / arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini göreceğinizi ve bunun kafanızı çok karıştırıp, sizi üzeceğini temsil etmektedir. İlk başta üzülseniz de bunun hakkınızda hayırlı olduğunu anlayıp sonra sevineceksiniz.
Rüyanın en ilgi çekici kısmı ağabeyini iki tane olarak görmen olup, rüyadaki gelişmeler şu anda hayatta kendini güvende hissetmediğini, sabır ve güçlü inancınla bu sıkıntıyı kısa bir süre sonra çözeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir