Rüyada Birine Şeytan Girdiğini Görmek

Rüyada birinin içine şeytan girmesi ne demektir?

Rüyamda bir bebeğin içine şeytan girmiş olduğunu gördüm. İlk önce havuzda öldürülmeye çalışılan birini görüyorum, ben rüyayı dışarıdan izliyorum, hatırladığım şey havuzdaki insana dışarıdan silahla ateş eden biri, yüzleri seçemiyorum, ancak havuza giren kurşunları görüyorum, sonrasında da sürü halinde havuzun kenarına konan kargalar.

Hemen ardından merdiven gibi bir yerin en başında duruyorum. Merdivenlerde kundakta bir bebek var, yanında bir kaç kişi var, bebeğin kundağı kan lekeli, bebeğin kalbine bıçak saplamaya çalıştıklarını görüyorum, yardım etmek için merdivenlere doğru koşarken bir yandan da o bebeğin içinde şeytan olduğunu duyuyorum, tam yetiştiğim vakit bebeğin kalbine bıçak saplanıyor ve kalbi fırlayıp yere düşüyor, kan bana sıçrıyor ve o anda bu sefer şeytan benim içime girmiş oluyor.

Karşımda beyaz sakallı bir adamın elini bana doğru uzatıp “Allahu ekber” dediğini duyuyorum, o sırada ağzım felçli gibi hissediyorum ve hemen o anda tüm vücudum uyuşmuş halde uyanıyorum. Hayatımda ilk defa beni bu kadar endişelendiren bir rüya görüyorum, yorumlarsanız sevinirim.

Takma isim : elize
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Mutlu
Anahtar kelime : İçine Şeytan Girdiğini Görmek.

Rüyada birine şeytan girdiğini görmek yorumu

Elize selam. Haklısın, gördüğün rüya dehşet verici ancak burada ilginç bir durum var, gördüğün rüyada endişelenmekten ziyade zaten gerçekte endişeli olduğun için bu rüyayı gördüğünün farkına varman lazım.

Dikkat edilirse rüyadaki tüm unsurlar negatif, olumsuz, kötü etkilere işaret ediyor. Bu durum senin gerçek hayatında seni negatif duygu yoğunluğuna iten bir şey olduğunu ve bundan derhal kurtulman gerektiğini işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir