Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birine Yalvardığını Görmek

Rüyada birine yalvarmak ne demek?

Rüyamda yatıyorum ve birden sevgilim yanımda beliriyor, onu yanımda görünce şaşırıyorum ve ona buraya nasıl geldiğini ve biran önce gitmesi gerektiğini söylerken sanırım ses tonum biraz yükseliyor, benim sesimi duyan ailemden anneannem kiminle konuşuyorum diye bana bakmaya geliyor ve onu gizlemeye çalışıyorum.

Anneannem fark etse de fark etmemiş gibi yapıp odadan çıkıyor, sonra annemlere söyleyeceğini anlayıp sevgilime gitmesi için yalvarıyorum ama “seni çok özledim” falan diyor, baktım gitmiyor bende yatağın altına saklıyorum, sonra annemle babam geliyor ve odayı aramaya başlıyorlar, sonra yatağın altına bakıyorlar ama “bir şey yok” deyip çıkıyorlar, sonra şaşırıp ben bakıyorum, sonunu tam hatırlamıyorum rüyanın ama sevgilimin orada olmadığını biliyorum ve kedi gördüğümü hatırlıyorum. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada birine yalvardığını görmek tabiri

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek sizin kendinizi olduğu gibi kabul eden yani kendisi ile barışık olduğunuzu, kendiniz ile küs olmadığınızı belirtir, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız manasına gelir. Onun gizlice evinize / odanıza girmesi ise sizi sevindirecek biraz da şaşırtacak gelişmeler yaşayacağınızı temsil ederken ona bağırmanız öfkenizi kontrol etmeyi başarmanız gerektiğine işaret etmektedir. Lütfen gerçek hayatta ki “öfke ile oturan zararla kalkar” sözünü akıldan çıkarmayın. Zaten rüyada da böyle oluyor ve evdekiler evde biri olduğunu anlıyor.

Rüyanın en ilginç kısmı ona yalvarmanız olup, onunla ilişkinizde bir konu hakkında gurur meselesi yaptığınız bir husu olduğunu simgelemektedir. Çünkü rüyada yalvarmak yardıma ihtiyacınız olduğu halde yardım kabul etmediğinizi veya yardım istemekten korktuğunuzu ifade eder.

Rüyada evdekilerin onu görmemeleri veya görmezden gelmeleri bu gurur konusunu bırakıp sorunu çözdüğünüzde işlerin nasıl yoluna gireceğinize,  nasıl rahata ereceğine bir örnek olarak rüyada yer almıştır.

“Rüyada Birine Yalvardığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyada gördüğüm kız eski sevdiğimdi ve sevgime karşılık vermemişti gerçekte. O kızı rüyamda görüp ona teklif ediyordum biraz olsun yalvarıyordum. O da kati bir dille reddediyordu. Aileme söylerim seni diyordu. Bunun üzerine bende bir şey diyemiyordum söylersen söyle diyemiyordum rüyada. Aileme söylerim seni lafının üzerine çaresiz susmuştum ve sonra uyandım.
Ruh halim derken nasıl tasvir edeyim bilmiyorum ama bu hayattan bir şeyler bekleyen ve beklentilerinin altında kalan kimi zaman depresif belli sıkıntıları olan bir insanım. Genel olarak böyle ruh halim eksik söylemişsem daha detay istiyorsanız mail atın lütfen. 20, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

blackroad selam, görmüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup, yaşanan bazı pişmanlıkları ifade etmekte ancak pişmanlığın fayda getirmediğini anlatmaktadır. Bakınız eski sevgili sayfası.

Rüyada eski sevgilimden hamile olduğumu ve doğurmak üzere olduğumu gördüm. Eski sevgilime evlenelim diye yalvarıyordum.
Not: iyiki de bitti, geri dönmesin başka da bir şey istemem. 23,bayan,bekar,çalışmıyor.

Ruyamda eski kiz arkadasima ne olur evlenme diye yalvariyorum ağlayarak acaba ne demek yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir