Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birini Bıçaklamak

Rüyada Birini Bıçaklamak Ne Demek?

Dün rüyamda yakın bir kız arkadaşım ve onun sevgilisini gördüm. Ve yanımızda tanımadığım koyu tenli bir esmer adam vardı. Benden yaşça büyüktü ve onu karnından iki kez beyaz, keskin, kasap bıçağı gibi bir bıçakla bıçakladım. Arkadaşımın veya sevgilisinin akrabasıydı bıçakladığım kişi, hiç ilgilenmediler bunu yapışımla. Sonra ben onu koluma alıp hastaneye götürmeye çalıştım fakat biraz ıssız bir yerdeydik ve araç bulmak zordu ve bıçakladığım kişiyi kimse sevmiyordu, ölsün daha iyi gibi şeyler söylediler.Teşekkür ederim. Derya, Kadın, Bekar, Öğrenci, biraz mutsuz

Rüyada Birini Bıçaklamak Nasıl Yorumlanır?

Derya merhaba, rüyada bu esmer adamı bıçaklıyorsun ama bunu neden yaptığını bilmiyorsun bu durum belki de senin öfke kontrolü konusunda bazı sıkıntılar yaşadığına işaret olabilir, lütfen bunu bir düşün. Eğer böyle bir durum varsa öfkeni kontrol etmeyi öğrenmeli ya da profesyonel destek almalısın. Çünkü bilirsin bir söz vardır “öfkeyle kalkan zararla oturur” diye, sende daha sonra pişman olacağın bir şeyler yapabilirsin.

Rüyada birini bıçakladığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamın bazı alanlarında yetersizlik ve savunmasızlık duyguları yaşadığını, verdiği mücadelede aklını, mantığını, bilimsel yolları değil de güç kullanmayı tercih ettiğini ifade eder ve acil olarak kendini toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapması gerektiğini tavsiye eder. Lütfen detaylı açıklama için rüyada bıçak görmek sayfasını inceleyin.

Dikkat edilirse rüyanın sonda adamı bıçakladığın için pişman oluyor, onu hastaneye götürmek istiyorsun ama orası ıssız olduğu için araç bulamıyorsun. Buradan da bir ders çıkarılabilir, gerçek hayatında öfkeyle yapacağın hatalı bir davranış sonucu pişman olmaya ve yalnız kalmaya işaret edebilir.

“Rüyada Birini Bıçaklamak” için bir yanıt

Rüyada birisini bıçaklamak yahut birini bıçakladığını görmek konusunda gördüğünüz rüya varsa lütfen sonrasında ortaya çıkan gelişmelerle birlikte paylaşın. Unutmayın bilgiyi paylaşmazsanız sadece sizde kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir