Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birini Dövdüğünü Görmek

Rüyada birini dövmek ne demektir?

Selamlar, Merhaba. Ben Murat, 20 yaşındayım. Ben rüyamda bir çocuk dövdüğümü gördüm. Çocuğa çok sinirlenmiştim ve durmadan ona yumruk atıyordum. Sonra sakinleştim, pişman oldum ve gidip ondan özür diledim. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılar. Rüyanın unsurları: çocuk dövmek, sinirlenmek, yumruk atmak, sakinleşmek, pişman olmak, özür dilemek.

Rüyada birini dövdüğünü görmek yorumu

Murat merhaba. Bu çok kısa, net, fakat çok önemli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüya gerçek hayatında iç dünyanda bir duygu karmaşası adeta iç kaos yaşamakta olduğunu göstermektedir. Bir an önce bu kaosa son vermek için olayları sakince değerlendirip ona göre davranman gerektiğini ifade etmektedir. Belki yararı olur diye unsurların anlamını aşağıda listeledim.

Rüyada dayak atmak, dayak attığını görmek kişinin güçlü olacağına işaret eder. Rüyada sinir görmek, sinirlenmek bir şeye sinirlendiğini görmek bu rüya kendinden şüphe ve güvensizlik duyguları yaşadığınızı gösterir. Yumruklaşma, yumruk atmak, yumruk attığını görmek güç anlamına gelir. Düşmanınızdan intikamınızı alacağınıza işaret eder.

Rüyada pişmanlık görmek, pişman olmak, pişman olduğunu görmek, gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder. Alternatif olarak bastırılmış duygularınızı ve kendiniz hakkında olumsuz duygularınızda ifade edebilir. Rüyada özür dilemek, özür dilediğini görmek gerçek yaşamda sizi sıkıntıya sokan, sizi rahatsız eden bir durum olduğunu ve bir yakınınızın size bu konu hakkında yardım edeceğine işarettir.

“Rüyada Birini Dövdüğünü Görmek” için 6 yanıt

Gerçekten tam da benim iç dünyamı anlatan bir tabir. İç dünyamda müthiş karmaşalar yaşıyorum ve kendime güvenimi kaybetmiş durumdayım. Geçmişte hiç böyle değildim gayet neşeli, şakacı, kendine güvenen biriydim. Ancak sonraları gelecek kaygısı, yorgunluk gibi etmenler beni çok içine kapanık biri haline getirdi. İçimdeki bu fırtınaları dindirmeye çalışıyorum ancak bir türlü başaramıyorum. Rüya tabirlerine güvenim de bu tabirden sonra kat kat arttı. Gerçekten çok teşekkür ederim…

Bilader, bu gördüğün rüyayı bende gördüm, aynı durumdayım. Bir çıkış yolu bulduysan bana yardım et.

Selamlar,

ben yeliz 21 yaşındayım

küs olduğum arkadaşımın eşi tarafından dövülmek üzereyken yanımıza kaçıp arkamıza sığımıp kurtuldugunu ve eşinin camdan çıkıp yüksek sesle kavga ettikleri bağrıştıkları duydum fakat uykudan uyandığımda ne konuştuklarını hatırlıyamıyorum…

Merhaba ben 18 yasindayim. Erkek arkadasimin yegeninin gorumcesinin kizina cok sinir oluyorum. Erkek arkadasimdan kiskaniyorum onu. Ruyamda ikidir hep onu goruyorum sacini basini yoluyorum. Oda ben metini seviyorum falan diyor hic birsey yapamiyorum vurmak istiyorum ama vucudum hareketsiz, tek hissettigim sadece aci ama dovdugumu de hatirliyorum, Bu ruyam neye dalalet ediyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Selin merhaba, gördüğün rüya şu anda çevrenle iletişim kurmakta veya kendini ifade etmekte bazı sıkıntılar yaşadığını temsil ederken aynı zamanda çevrenizdeki insanlarla daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmayı arzu ettiğini ifade etmektedir.

Merhaba ben Sude. Rüyamda arkadaşlarımla otururken bir erkek grubu geliyor ben bir çocuğu dövüyorum nedense çocuk haşat oluyor sonra çarşaf giymiş biri geliyor bi kadın diyor ki özür dile bende çocukdan özür diliyorum sonra çarşaf giymiş kadına bakıyorum ki eski Türkçe öğretmenim bu rüya nedir bana açıklayın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir