Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birini Görmek

Rüyada Birisini Görmek Neye İşarettir?

Dışarıda bilmediğim bir yerde yürürken kendimi bir düğünün içinde buldum, gelin ile damat oynuyordu, müzik yoktu. Damat gözüme tanıdık geliyordu ama kim olduğunu çıkaramıyordum.

Sonra gelin yanıma gelip beni tanıdığını söyledi ama aslında tanımıyordu, sonra benimle gelmek istedi, aldım gelini bir taksiye binip gittim, bu arada ben evliyim anlamı nedir acaba? Sibel.

Rüyada Birisini Görmek Nasıl Yorumlanır?

Sibel merhaba, dikkat edersen rüyada geçen yerler, kişiler, konular hep belirsizlik içeriyor ki bunun açıklaması kişinin gerçek yaşamında daha fazla destek ve güvene ihtiyacı olduğunu ima eder. Kimsenin (özellikle eşiniz, arkadaşlarınız veya akrabalarınız) size yeterince ilgi göstermediğini ve bu yüzden güçsüz duruma düştüğünüzü hissediyorsunuz. Rüyasında belirsizlikler hayal eden insanların bir çoğu yaşamlarında ya da ilişkilerinde kendilerine yakın birisi kaybettiğini düşünür. Eşinle veya arkadaşınla mı ayrıldın? Bu durumda kendinize daha fazla güven kazanmanız gerekir. Eğer bu rüyalar tekrarlanıyorsa geçmişte bir çocuk olarak sorun yaşadığın anlamına gelir. Bu belirsizliklerin durması için sorunun gerçek sebebini bulmanız gerekir.

Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse; Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir