Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini Kıyafetsiz Görmek

Rüyada kıyafetsiz birini görmek ne demektir?

Rüyamda ben ve kardeşim bir evin odasından gireceğiz. Oda kapısının kenarında kanepe var. Kanepede babaannem bacak bacak üstüne atmış biçimde oturuyor (Normalden daha şişman ve kıyafetsiz bir biçimde, üst bacağında 5-6 adet siyah kısa tüy vardı). Oda küçük ama aydınlıktı, kanepenin karşısında bir tane daha kanepe ve aralarında televizyon vardı.

Bunun manası ne olabilir? melis, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Rüyada birini elbisesiz görmek açıklaması

Melis merhaba,

Rüyada yabancı bir eve girmek veya orada olmak, ahirete işarettir, Bu yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır. Doğu kültürlerinde kimi rüya yorumcuları bunu dünya değiştirmeye, vefat haberine de yorumlamaktadır.

Rüyada babaanneyi elbisesiz görmek aileniz hakkında öğrenmek istediğiniz kimi şeyler olduğunu gösterir. Çünkü rüyada kıyafet giyemeyen birini görmek, gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz kimi şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Birini Kıyafetsiz Görmek” için bir yanıt

Rüyada eski eşini çıplak görmek
Yaklaşık 2 sene önce ayrıldığım ve sonrasında görüşmeye devam ettiğim hatta yeniden evlenmek için görüştüğüm ama 7 aydır tamamen ayrıldığım eşimi rüyamda soyunurken gördüm. Üst kısmını çıkarıyordu bu tarz rüyaları hep görmekteyim. nasıl yorumlamalıyım acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir