Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyada birini kurtarmak neye işarettir?

Rüyamda eve geldiğimde evin içinde tanımadığım bir sürü insan vardı, güya bunlar eşimin akrabalarıymış ama onları daha önce hiç görmemiştim. Bir miras veya alacak meselesi yüzünden eşimi dövmeye gelmişler, neyse ki eşim evde değildi. Bunlarla konuşurken eşim eve geldi ve hepsi birden eşimin üzerine çullandılar. Ben avazım çıktığı kadar bağırdım ve elime geçirdiğim bir bıçakla eşimi onların elinden kurtardım.

Daha sonra onları çok zorlanarak evden attım ve evde küçük bir çocuk kaldı. Onu da bir daha kapıyı açmamak için pencereden atarım diye düşündüm. Sonra oturma odasına baktım televizyon yoktu, yatak odasına girdim altınlar yoktu. Çocuk da kapının tam yanında öyle kaldı. Bunların bir ablamı var mı? Hatice, Kadın, Evliyim, Ev hanımıyım, Bazı maddi sıkıntılar yüzünden endişeliyim.

Rüyada eşini kurtarmak nasıl yorumlanır?

Hatice merhaba, gördüğün rüyanın ana teması eşini kurtarmış olmandır, çünkü gerçek hayatta hep erkeklerin kadınları kurtardığı konuşulur bu yüzden bu dikkat çekiyor. Rüyada kurtarmak sayfasında anlatıldığı gibi kurtardığınız kişiyle birlikte yorumlanır. Siz kocanızı kurtarıyorsunuz ki bu gerçek hayatta eşinizin ihmal veya gözardı ettiğini ya da sizin öyle düşündüğünüzü göstermektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin reel yaşamda içinde olduğunuz durum ya da yaşadığınız duygular neticesinde bir şeyleri kaybetme korkusu içinde düştüğünüzü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir