Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birini öldürdüğünü görmek neye işaret eder?

Dün gece bir rüya görmüştüm, az önce de onun devamını gördüm. Dün geceki rüyada Dilan diye bir arkadaşım bana mesaj atıyor “EMRAH bir adam var öldürebilir miyiz” diye bende “evet” diyorum emreyle hallederiz, sonra emre ben Dilan bide oldurcemiz adam bir evdeyiz, planı yapmisiz onceden, polise dicekmisiz iste adamla tartıştık biz öldürmesek o bizi öldürecekti falan diyoruz, ama plani ben yapiyorum. pat diye adamın kafasına sıkıyoruz, polisi arıyoruz sonra, icimiz cok rahat ama. gidiyoruz karakola ama emrenin amcasinin 80 model bir arabasi var onunla,ifadeyi veriyoruz sonra polis bizi serbest bırakıyor, iste bu kadar oğlum diyorum ben.

Az oncede aynı rüyanın devamini gördüm. Dilan bize mesaj atıyor adamı yine oldurebilirmiyiz diye hemde aynı adamı, bende mal gibir evet diyorum, neyse emre ben Dilan o ölü adam bir kişi daha var yine aynı evdeyiz, adam ölü ama biz yine oldurcekmisiz onu, kafasına bişeyle vuruyoruz, yine plan yapıyoruz polise dicemiz hakkında, iste düşünüyoruz adam kendi kendini öldürdü falan bizim bir sucumuz yok,sonra funda yanına çağırmış barışmak icin ama ben orali değilim, neyse polisi arıyoruz geliyo polis diyor noldu burda, biz anlatıyoruz bole bole oldu, karakola gidiyoruz ama yine emrenin amcasinin arabasıyla, sonradan benim aklıma geliyor ulan bu adama test yaparlar ne zaman öldüğünü bulurlar bu sefer inanmazlar bize diyorum, bide dün geceki polisler varsa karakolda hiç şansımız yok diyorum, bizi planlayarak adam öldürmekten hapse aticaklar diyorum, neyse karakolda ifademiz alındıktan sonra yine serbes bırakıyorlar ama yarın mahkememiz varmış, emrenin amcasinin arabasıyla dönerken emrenin belinde kemerinin arasında bir suru para varmış 10tl lik, ben 3 tanesini alıyorum ama yanımızda Faruk goruyo emre görmüyor,

Biraz gittikten sonra ben emreye diyorum Emre bana para ver cok sıkışığım 50 tl diyorum emre diyo ki veremem burda 500 tl var ama hepsi gidicek diyorsun, oğlum bana ver iste 50 tl cok lazım diyorum ama emre hic takmiyor bile beni, neyse mahkemeyi hapishaneyi düşeceğimizi düşünürken uyanıyorum, ama gercek gibiydi, gözlerimi açtıktan sonra lan ne gerçekçi ruyaydi diyorum şükür ki gercek degil falan diyorum.bu arada Emre 15 senelik arkadasım, Dilan ise 7 yıllık, şimdiden cok teşekkür ederim.

Rüyada birini öldürdüğünü görmek neye yorumlanır?

Rüyada birini öldürmek, adam öldürmeniz, birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

“Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kardeşini öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır
Rüyamda erkek kardeşimi bir silahla alnının ortasından vuruyordum ve hemen “ben ne yaptım” diye ağlamaya başladım ve uyandım bunun anlamı nedir? rüyada kardeşini öldürmek neye işaret eder? teşekkür ederim, saygılar

Rüyanız aile içinde büyük bir negatif duygu yoğunluğu olduğunu, bu durumun sizi aşırı bir şekilde olumsuz etkilediğini, adeta bir öfke patlaması eşiğine getirdiğini ve sonradan pişman olacağınız bir şey yapmamak için sabrınızı sonuna kadar kullandığınızı temsil etmektedir.

Rüyamda kendimi bir kadını öldürürken gördüm. Daha önce hiç görmediğim bir kadın bana hiç bir şey yapmamış ama birden elime bir bıçak alıp kadının karnına sapladım, daha sonra panikleyip ordan kaçmaya çalışırken birden karşımda annem belirdi ve bana “senden nefret ediyorum,keşke seni hiç doğurmasaydım, o kadını niye öldürdün” dedi ve birden çok yüksek sesli bir siren gibi bişey ötmeye başladı, kulaklarım sağır oldu, olduğum yerde kıvranmaya başladım sonra uyandım. 23, Erkek, Bekar, İşçi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir