Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birini Öldürmek İstemek

Rüyada birini öldürmek istemek neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyamda bir arkadaşla tartışıyorum ve öfkeme hakim olamayıp onu yere yatırıyorum. Bu sırada elimdeki bıçakla onu bıçaklamak ve öldürmek istiyorum oda “bıçaklasana hadi” falan diyor, bende bu sefer vazgeçiyorum bıçaklamaktan. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Kimden: nur
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşünceli.
Anahtar kelimeler: keskin bıçak,saldırganlık,birini bıçaklamak

Rüyada birini öldürmek istemek nasıl yorumlanır?

Nur merhaba, birini öldürmek istemek ancak bunu yapmamak, gerçek yaşamınızda öfkenizi kontrol etmeyi öğrendiğinizi, olaylara mantıklı yaklaşmayı ve anlamayı başardığınızı ifade eder. Bakınız cinayet rüya tabiri. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birini Öldürmek İstemek” için 3 yanıt

Rüyada bir erkeğin aşık olduğunu görmek neye işaret eder
Rüyamda bir erkeğin bana aşık olduğunu gördüm. Tanımadığım bir erkek öncelikle beni öldürmek için çabalıyor, yanımda küçük bir çocukla saklanıyorum, bir süre sonra yanında bir erkekle beni buluyor ve beni öldürmek isteyen erkeğin ne kadar tuhaf olsa da bana aşık olduğunu görüyorum, beni evine götürüyor ve evlenmek istediğini, söylüyor lakin ben ondan sadece korkuyorum ve rüyamda aşık falan olmadım, o kişiye. Lütfen bana bunu yorumlayın.
Kimden: Ece
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: öldürmek, aşık olmak, saklanmak
Şu anki ruh haliniz: Korkulu üzgün

Ece selam,
Gördüğün rüya, gerçek hayatında seni dehşete düşürecek derecede yalnızlık duygusu çektiğini simgelemektedir. Bu nedenle kafan karışık, zihnin bulanık durumda.

Merhaba ben ruyamda kanepede uyuyordum, sora nedense ruyamda uyandim, saate baktim saat 3 civari idi. Sonra bir arkami dondum ki kopkoyu yesil renginde bir cin gibi bir sey yerde comelmis bana bakiyor, hatta gozleri yildiza bakarsinda bembeyaz olurya onun aynisi idi. Sonra ben bagirmak istedim ama sesim cikmiyordu nefesim kesiliyordu ve uyandim ruyadan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir