Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birini Sırtında Taşımak

Rüyada birini sırtında taşıdığını görmek neye çıkar?

Rüyamda tanıdığım bir kızı sırtımda gezdirdiğimi ve gitmek istediği yere sırtımda taşıyarak götürdüğümü gördüm. Bu ne anlama gelmektedir? 31 Mart 2010, 01:15.

Rüya temaları ; tanıdığım bir kızı, birini sırtında gezdirmek

Rüyada birini sırtında taşımak neye yorumlanır?

Rüyada birini sırtında taşımakGökçe Merhaba, rüyanız, gerçek yaşamınızda bir takım mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı, iç dünyanızda bazı sebeplerle adeta bir kaos içinde olduğunuzu belirtirken, güçlü aile bağlarınız ve çabalarınız sonucu bunları atlatıp, huzura kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada bir şey taşımak, bir şeyi taşıdığını görmek sizin kontrol etme, yönetme iç güdülerinizi simgeler. Bakınız rüyada taşımak görmek sayfası.

“Rüyada Birini Sırtında Taşımak” için 12 yanıt

Sevdiğim çocuk da rüyasında beni sırtında taşıdığını, daha sonra yorulup beni sırtından indirdiğini, benim de çok yaşlandığımı ve yürüyemediğimi görmüş, kendi kendine “Zeynep bu kadar yaşlı mıydı” diye sormuş. Aradan 5-6 ay gibi bir zaman geçti, sevdiğim çocuk başka bir kızla evlenmek için beni terk etti, ve hemen düğün yaptı. ben çok zor atlattım bunu. Allah kimseye yaşatmasın.

Zeynep selamlar, bu rüyadan ve yazdıklarınızdan sonra kendini şanslı saymalısın. Eski sevgilinizin rüyası, sizin hakkınızda kısa vadeli, geçici bir heves beslediğinin itirafıdır.

Rüyamda gerçekte yokuş olan bir yolda karşılaştığım öğretmenimi gördüm çok acelesi vardı. ben araba kullanıyordum ben sizi bırakırım hocam dedim sonra araba sandalye oldu ve ben hocamı sandalyeye oturtup sırtımda taşıdım yokuş olan yol da merdiven oldu. acıklamasını yapabilirseniz çok sevinirim. teşekkür ederim cvp emailime gelir mi aceba ilginize teşekkür ederim.

kemanem merhaba, Buradan eklenen rüyalar hemen cevaplanamamakta ve mail ile haber verilememektedir. Rüyanız gerçek hayatınızda gelişiminizi tamamlayıp, karakterinizin yerine oturduğunu belirtirken yaşamda sizi şaşırtacak bir olaya tanık olacağınızı simgelemektedir.

Hoşlandığı çocuğu sırtında taşımak
Rüyamda hoşlandığım çocuğu sırtımda taşıdığımı, çok hafif olduğunu gördüm, bunun anlamı nedir.

o hoşlandığın çocuk sana büyük bir yalan söyleyecek. sen bu yalana kanmaya başlayacaksın bu anlamda.

Merhaba ben rüyamda hoşlandığım bir çocuğun karanlık işler yaptığını ve beni bunlardan korumaya çalıştığını gördüm, bir yerde çok yorulduğum için beni sırtına alarak götürüyordu. (Bu çocukla gerçek hayatta o kadar samimi değiliz) lütfen yorum yapar mısınız?

Su merhaba, rüyada hoşlandığın çocuğu görmen günlük hayatında yaşadığın ilişkiyi bazı küçük düzenlemeler ile daha mutluluk verici hale getirebileceğini simgelerken onun karanlık işler yaptığını görmüş olman ise yakınındaki bazı insanlar hakkında boş yere bir takım kaygılar taşıdığını ve bunun sende insanlara güvenmek konusunda sıkıntı yarattığını göstermektedir. Onun seni koruması ise yine benzer şekilde bazı gizli korkuların yüzünden sığınacak bir yer, birisine ihtiyaç duyduğunu gösterirken onun seni sırtında taşıması ise kendine güvensizlikten bir teslimiyet duygusu yaşadığınızı ifade etmektedir.

Selamlar, Ben rüyamda sırtıma babamı alarak uçmaya çalışıyorum ama babam dengeli duramadığı için bir türlü havalanamıyoruz, ne anlama geliyor acaba ?

Sevdiğim adamı ben omzumda taşıdım fakat 45 kilo olduğunu falan söyledi. Annemde “kızım kaldıramaz” falan dedi ama kaldırdım. Sonra yukarıdan bir şeyler aldı ve indirdim. Sonra ben terliksiz kaldım sonra getirdiler giydim, arkadaşlarının yanına gittik fotoğraf çekildiler, hatta fotoğrafı ben çektim, uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir