Rüyada Birinin Ağzına Tükürmek

Rüyada birinin ağzına tükürdüğünü görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamı bundan 2 yıl önce görmüştüm, 2 yıldan fazladır da zaten nişanlıyım. Rüyamda nişanlımı görüyorum, tartışıyoruz ve ben ondan bir şey istiyorum, onu tam olarak hatırlamıyorum, o da bunu yapacağını söylüyor ama birden ağzımı açıp ağzımın ortasına tükürüyor, ben tabi çok sinirleniyorum, ona onu terk ettiğimi söylüyorum ve yanından uzaklaşıyorum. Her zamanki gibi arkamdan geleceğini düşünüyorum ve geliyor mu diye arkama dönüyorum ki nişanlım arkamda yok, arkamda babam var. Bu rüya beni o kadar etkiledi ki, aklıma kötü şeyler geliyor bu rüyayı hatırladıkça, gerçekten rüyayı hala yaşıyor gibiyim.

Takma isim : yeşim
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : ne mutlu ne mutsuz
Anahtar kelime : ağza tükürmek

Rüyada birinin ağzına tükürmek neye yorulur?

Yeşim merhaba, bu rüyayı iki yıl öncesine göre incelemek gerek ve bu durumda;

Rüyada nişanlı görmek, nişanlısını, nişanlıyı görmek, gerçek hayatta aranızdaki kimi sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder.

Birisinin size tükürdüğünü görmeniz, can sıkıcı bir konuşma yaşayacağınızı ya da bir hakarete maruz kalacağınızı simgeler. Kendini tanımak gerektiğini ve böyle bir olaya fırsat vermemek için işin başında akıllı, bilinçli ve tedbirli olmak gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Bakınız rüyada tükürmek sayfası.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir