Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birinin Anneyi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birinin anneyi öldürmesi neye delalet eder?

Rüyada birinin anneyi öldürdüğünü görmekEşimle biz yeni eve taşınıyoruz, akşam annemle babam oturmaya geliyorlar, eşim markete bir yere gidiyor, babamda at yarışı oynamaya gidiyor, annem ile ben evde tek başımızayız, çay çekirdek apartmanda oturuyoruz. Sonra ev sahibimiz adam bizim yanımıza geliyor, üstü başı kan olmuş “ne oldu” diye soruyorum “önemli bir şey yok” diyor sonra beni bir yere yolladı hadi iki dakika al gel dedi bende çıktım apartmandan sonra kapıyı kilitledi ben anladım bir şey olduğunu sonra ben bir baktım delikten annemi tişörtle boğuyor bağırdım imdat diye ama kimse gelmedi annem çırpınıyor ama maalesef annem orada ölüyor, katil adam kendini çatıdan aşağı attı oda öldü, ben hiç bir şey yapamadım annemi kurtaramadım daha aylan rüyanın etkisindeyim. 18, Kadın, evli, ev hanımı

Rüyada birinin anneyi öldürdüğünü görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızda birden fazla önemli unsur geçmekte ki bu sizin kafanız bazı sebeplerle karışık olduğunu göstermektedir.

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek rüyayı gören kişi için yeni bir başlangıç sembolüdür. Ancak bu yeni başlangıçta hedeflerin doğru belirlenmesi ve içinizdeki gizli korkulardan uzaklaşmak gerektiğini simgeler, o zaman tam huzur ve mutluluğa kavuşacağını ifade eder. Eşinin markete gittiğini görmek eşinizin sorumluluk sahibi biri olduğunu göstermektedir. Çünkü rüyada markete gitmek bakmakla sorumlu olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğinizi işaret eder. Rüyada babanın at yarışı oynadığını görmek babanızın gerçek hayatında hırsını kontrol etmekte zorluk çektiğini ve bunu kontrol altına almazsa sıkıntılar yaşanacağını sizinde buna karşı dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada ev sahibini görmek rüyayı gören insanın akılcı ve sorumlu tarafınızı temsil eder. Bu yönleri ile her zaman sorunları kolayca çözeceğini gösterir. Ev sahibinin annenizi boğarak öldürdüğünü görmeniz oldukça derin anlamlar içermekte ve bilinç altınızdaki bazı gizli düşüncelerini ve duygularınızı açığa çıkarmanız, onlarla yüzleşmeniz, geçmişte yaşanan bazı sıkıntıların olumsuz etkilerinde uzaklaşıp aynı zamanda onlardan ders alarak geleceğe umutla bakmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyada anneni öldüren adamın da ölmüş olması sizde bu negatif duygu ve düşüncelere yol açan faktörlerin ortadan kalkacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Birinin Anneyi Öldürdüğünü Görmek” için bir yanıt

Meraba ben rüyamda babamın annemi öldürdügünü gördüm daha sonrasında ise izmire arkadasımla okula gitmişiz ve izmirden cıkıp artık daglık bi alana gelmişiz ilerde çok uzaklardada kurtlar vardı bize koştular bizde koştuk arkadasım kücük bi tasın oraya saklanmaya calışıyodu ama zaten görürlerdi sonra 3 kurt geldi arkadasım kendini feda etti kurtlar arkadasımın ellerini yemeye başladı ama arkdasım ölmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir