Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüyada birinin bayılması neye işarettir?

Merhabalar, rüyamda iş yerinde çalışıyorum, iş yerinden hamile olan bir arkadaşım bayılmış bize haberi geliyor biz onun yanına gidiyoruz çok kalabalıktı. Bayılan arkadaşım ayılıyor, eşimi arayın diye ağlıyor o sırada doktor geliyor. Ne anlama geliyor bu rüya yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Rüyada birinin bayıldığını görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya bir arkadaşınızın hastalık haberini almaya işaret olabilir. Rüyada iş yerinde çalıştığını görmek biraz tembelleştiğini, hızlanmanız gerektiğini gösterir. Aynı zamanda başarıyı işaret eder. Rüyada birinin bayıldığını görmek rüyada görülen kişi hakkında bir sağlık sorunu haberini almak işaretidir. Bu sağlık haberinin genellikle yorgunluğa bağlı sağlık sorunu konusunda olma olasılığı yüksektir. Bakınız rüyada bayılmak sayfası.

“Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek” için 5 yanıt

rüyamda babam kayboluyor ve bulamıyoruz ancak sonra bizim binanın kapıcı dairesinde parçalanmış şekilde görüyorum, bide bu ana kadar 2-3 kişinin bayıldığını görüyorum lütfen açıklayın

Ben rüyamda Adıyaman’a tasinacakmisim, bu olay konusulurken birden eşimle kendimi seyh seyyid abdülbaki hz lerinin bahçesinde buldum, o sırada abdulbaki hz leri odasından çıkıyor, herkes etrafında onu takip ediyor, eşim abdulbaki hz yuzune bakar bakmaz bayıldı, ben eşime koşup ayılttım, “yüzüne bakma, dsyanamazsın nuruna” diyorum, o sırada abdulbaki hz leri geri odasına giderken herkes başını eğip durdu, abdulbaki hz leri yanımdan geçerken durdu, başımı kaldırıp bana gülümsedi ve beni yanına oturtup bana “sen gülüyorsun ama sende yaşlanacaksın, mekanizman iyi değil” dedi çenemden tutup yüzüne iyice baktırdı, yemyeşil gözleriyle gülümsedi, bunun anlamı nedir, ne olur cevap verin, cok etkisinde kaldım.

Rüyada bayılmak
Rüyamda sevgilim bana sarılmış beni saklamaya çalışıyordu ama annem gördü ve ben bayıldım, ayıldığımda baş ucumda annem ve ablam vardı, sonra birden kendimi gelinlik içinde sevgilimle el ele cam bir kapıdan geçerken gördüm evleniyormuşuz yorumlarınız için teşekkürler.

Duygu selam,
Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada bayılmak veya bayıldığını görmek hastalık ve haber anlamına gelir. Üzücü bir haber alacaksınız demektir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz manasını taşır.
Rüyada gelinlik görmek, Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder.
Bir kapıdan girmek, kapıdan geçmek, kapıdan girdiğini, kapıdan geçtiğini görmek Yaşamda size sunulacak yeni fırsatları simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girdiğinizi gösterir.

Merhaba, öncelikle benim kızım havale geçirdi ve 2 yıldır ilaç tedavisi görüyor, rüyamda kızım başka bir yerde oluyor ve bir arkadaş geliyor, diyor ki “hadi gel” diyor, o sırada gittiğimde kızımın bayıldığını görüyorum ve kızıyorum “bana niye haber vermiyorsunuz” diye, çok korktum sonra uyandım, neye işaret anlatırsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir