Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada birinin elini kesmek

Rüyada birinin elini kesmek neye çıkar?

Rüyamda tırtıklı meyve bıçağıyla birisinin elini kestim. Biraz zor oldu kesmek ve elini kestiğim kişi sanki bana zarar vermek istiyordu, yanımızda benden yana olan başka insanlar da vardı. Benzer bir rüya yorumuna başka bir yerde rastlayamadım. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Rüyada birinin elini kestiğini görmek yorumu

Gökhan merhaba, rüyada meyve bıçağı görmek rüyayı gören kişinin önünde sağlıklı bir yaşam dönemi bulunduğunu ancak bu döneme adım atmak için bir şeyler yapması gerektiğini temsil ederken meyve bıçağı kullanmak rüya sahibi insanın yaşamında bir şeylere aniden son vereceğine, daha faydalı şeyler yapmaya başlayacağına delalet eder. Bakınız bıçak görmek rüya tabiri sayfası.

Ancak sen rüyada meyve bıçağı ile meyve değil de başka birinin elini kesiyorsun ki bu aslında senin sağlıklı bir yaşam evresine girmene mani olan biri olduğunu ve bu durumu çözmek için çalıştığını anlatmaktadır. Zaten rüyanda da o kişinin sana zarar vermek istediğini düşünüyorsun. Bu konuda daha detaylı bilgi el rüya yorumu sayfasında yer almaktadır. Sayfada yazdığı gibi rüyada bir başkasının elini kestiğini görmek rüyayı gören kişinin başka birisinden bir tehdit aldığını ve o kişiden zarar görmemek için bazı tedbirler alacağını gösterir.

“Rüyada birinin elini kesmek” için bir yanıt

Merhaba, ruyamda 1 bucuk yasindaki oglumu doktora goturuyodum ve taze daha uzun ciksin diye ellerini kesiyorduk, resmen bilekten sonrasini tirtirli bicakla kesiyoduk, sonra bir anda oruc zamaniydi kocaman sofra hazirlayip herkesi cagiyorduk mevlud gibi bir seydi, sofrayi kurup kaldirmada yardim eden cok hos biri vardi, yardim ederken hep eli yaniyordu. Sonra kendimi bir alt bodrumda buldum etrafim dolu elmas yuzukler kolyeler calintilar baslarinda calan biri vardi ve elime tokusturuyodu hepsini birakip 1 tane tek tas elmas ve kolye icin elmas aliyodum sonra polislerden kaciyoduk ajans gibiydik hastaneye giriyoduk son olarak yasli bi adama hap veriyodu bense su veriyodum yutsun diye sonra camdan parasutle atlayip uyandim lutfen yorumunuzu bekliyorun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir