Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Birinin Gazel Okuduğunu Görmek

Rüyada gazel okuyan birini görmek ne demek?

Öncelikle merhabalar, ben çalışıyorum aynı zamanda öğrenciyim. Rüyamda iş yerindeyim, sandalyede oturuyorum, tanımadığım ama yüzü tanıdık gelen gözlüklü genç bir adam bana doğru eğiliyor, ofiste diğer çalışan arkadaşlarım var olmasına rağmen eğilip bana kafiyeli bir şeyler okuyor aklından, ben de dinliyorum, güzel sözler ama anlamıyorum, eski Türkçe diyorum büyük ihtimalle.

Okuyor ve bitiyor, ben soruyorum “neydi bu, güzelmiş” diye, “gazel” okudum diyor ama ben genç adamı tanımıyorum “hımm güzelmiş” diyorum, sonra “senin içindi bu” gibi bir tümce söylüyor, ben “teşekkür ederim” diyorum, ağız ucuyla. Sonra yaklaşıyor bana ve beni öpmeye çalışıyor, ben kafamı çeviriyorum, 2-3 kez oluyor bu. Sonra gidiyor ve ben de ofisteki arkadaşlardan birine anlatıyorum bunu, “ben istemem böyle bir şey” diyorum, bana öğüt veriyor üzüldüğünden bahsediyor vesaire.

Oradan başka bir rüyaya atlıyorum, dışarıdayım bu anlatacağım rüyayı daha önce gördüm sanırsam. Dışarıda yürüyorum yeşil bir kapı var içeri giriyorum bir evi bulmaya çalışıyorum, galiba içeri giriyorum, tuvaletler var bizim iş yeriymiş meğer orası, büyük bir fuaye alanı falan var, masalar sandalyeler var (ben nikah sarayında çalışıyorum) öyle bir rüyaydı devamı var ama hatırlamıyorum. Biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada birinin gazel okuduğunu görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğün rüya seni çok derinden etkileyecek biri ile karşılaşacağını temsil etmektedir.

İkinci rüya ise gerçek hayatında kimi arayışlar içinde olduğunu, bir takım soruların cevabını merak ettiğini simgelerken bu sorulardan bir kısmının açıklamasını bulacağını ve bunların senin için hayırlı olacağını ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: iş yeri, tanımadı adam, güzel sözler, gazel, öpmeye çalışmak, öğüt vermek, yeşil kapı, fuaye alanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir