Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Birinin Gül Gönderdiğini Görmek

Rüyada birinin gül gönderdiğini görmek nedir?

Rüyamda çok güzel bir bahçe içindeyim. Biri bana gül göndermiş, bahçede görüyorum fakat güller çok fazla yani neredeyse bir kamyon kadar, görünce çok seviniyorum ama benim şu an hayatımda olan erkek arkadaşım göndermemiş. İş yerinde bir arkadaşım var erkek o yollatmış bana, çok seviniyorum görünce. Bahçe 2 bölmeli diğer tarafında da o var yanında birileri daha var, benden teşekkür bekliyor ama ben hemen teşekkür etmiyorum ona.

Daha sonra bahçenin diğer tarafına onun yanına gidiyorum. Beni görünce gülüyor ve sarılıyoruz teşekkür ediyorum. O sırada bana altın sanırım çok güzel kalpli bir bileklik veriyor. Daha sonra onunla geziyoruz sevgili gibiyiz. Bir yandan da şu an konuştuğum erkek arkadaşımla konuşuyorum bu durumu nasıl açıklayacağım ona diyorum öyle uyandım.
bayan, ezgi, 22, ilişkisi var , ruh hali: bu aralar sıkılgan üşengeç

Rüyada birinin gül göndermesi yorumu

Ezgi merhaba, cevabımı kısa, net ve kesin olarak yazıyorum. Gördüğün rüya reel hayatında daha fazla ilgi, beğeni beklediğini (büyük ihtimalle erkek arkadaşından) göstermektedir.

Yabancı birinden gül almak, duygusal açıdan yalnızlık hissi taşıdığınızı, önem verilmek, beğenilmek arzusunu gösterir. Evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birinin bu kişiler dışında birinden alması, ilişkisinde bir mutsuzluk yaşadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir