Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Birinin Hasta Olduğunu Duymak

Rüyada birinin hasta olduğunu duymak neyi gösterir?

Şuan borçlar ile uğraşan biriyim. Oğlumun kimi yanlışlarından dolayı evrak olmayan alacaklarımız var, sürekli bunlarla uğraşıyorum ve kafam oldukça dağınık, düşünceli bir haldeyim.

Rüyama gelince perşembe günü hacdan dönecek komşularımı evlerine gelmiş olarak gördüm, erkek olan yanıma gelerek “eşim hasta oldu” diyor. Yüzü bembeyaz olmuş bir şekilde. Kendisinin de zayıfladığını görüyorum, “sana ne oldu” dediğim zaman da kendisi hiç yanıt vermiyor. Bunun ne demek olduğunu öğrenmek istiyorum.

Takma isim : apresent06
Yaşınız : 31
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : durgun düşünceli
Anahtar kelime : hastalık

Rüyada birinin hasta olduğunu duymak nasıl yorumlanır?

Hacdan dönen birini görmek, hakkın yoluna girmeye, sıkıntılarından kurtulup, rahat ve huzura ermeye işarettir. Bakınız hacca gitmek  sayfası.

Rüyada hastalık haberi almak, sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir.

“Rüyada Birinin Hasta Olduğunu Duymak” için 4 yanıt

Rüyamda dershane ortamında hocam ve arkadaşlarımla test çözüyorduk, ders bitince kuzenimle birlikte bir yerlere gidecektik ama ders sonunda dedem geliyor ve ananemin kardesinin öldüğünü ve ananem haberi duyunca fenalaşıp beyin kanaması geçirdiğini söylüyorlar, ölüm haberine değil ama ananemin öyle olduğunu duyunca cok uzuluyorum, sonra içerideki odaya gidiyorum ve bir anda bir şey beni yukarı çekiyor hemen uyandim, uyandigimda sabah ezani okunuyordu lütfen gördüğüm bu rüya ne anlama geliyor açıklar mısınız?

Lütfen öncelikle rüyada eski sevgili sayfasını inceleyin. Rüyada haber almak kişinin gerçek yaşamındaki umutları, beklentileri, hayalleri, korkuları, endişeleri veya merak ettiği şeyler konusunda bilgi verir ve çoğu zaman önemli mesaj içerir. Aynı gerçek hayatta olduğu gibi iyi haber hayatta güzel gelişmelere işaret ederken rüyadaki olumsuz haber ise sıkıntı, sorun, üzüntülü durumlara işarettir. Ancak kötü haber görüldüğünde üzülmemek gereklidir çünkü hayatta gerçekten rüyadaki gibi bir durum ihtimali varsa ona hazırlıklı olmak için bir fırsat olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir