Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birinin İnşaattan Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin inşaattan düşmesi neye işaret eder?

Rüyamda babam, annem, ben ve erkek kardeşim bir inşaata doğru gidiyoruz, babam inşaattan atlayarak yere düşüyor, yerler bembeyaz kar ile kaplı, annemde “bende pesinden gideceğim” ve gidiyor, ben diyorum “anne gitme”, “yok” diyor, “bulmam lazım” ve o da inşaattan atlıyor. Sonra ben bir türlü yolu bulup inşaattan inemiyorum, annemle babamın yanına gidemiyorum, erkek kardeşim de yanımda, sonra inşaattan aşağı bir bakıyorum yerde ikisinin de ağzı ayakları bağlı ölmüşler. Çok kötü bir rüyaydı. Allah anne ve babalarımızı bize bağışlasın, günümden gün versin onlara. Merve.

Rüyada birinin inşaattan düştüğünü görmek neye yorulur?

Merve merhaba, görmüş olduğun rüya gerçekten çok can sıkıcı ama onun rüya olduğunu akıldan çıkarmamak, ne demek istediğine bakmak lazımdır. Bu arada anne ve babalar için ettiğin dua için teşekkür ederim, çok hoşuma gitti ve tüm kalbimle duana katılıyorum.

Rüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı işaret eder. Bir yerden veya bir şeyden atlayan birini görmek sabırsızlık huyunuz olduğunu, bu aceleci tavrınızın bazen sizi zor durumda bıraktığını simgeler.

Rüyada kar görmek sık görülen rüyalardandır ve yağması iki şekilde yorumlanır ve yağış rüyaları önemli mesajlar verir. Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Anne ve babanın öldüğünü görmek, yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler.

“Rüyada Birinin İnşaattan Düştüğünü Görmek” için 9 yanıt

Rüyamda annemin tadilat olan daireye girdiğini ve 3.kattaki dairenin zemininden 2.kata düştüğünü gördüm. Yorumunuza ihtiyacım var.

Çiçek selam,
Rüyanız, gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler.

Annemin inşaattan düştüğünü gördüm ama ölmedi, yanına gittiğimde yine doğal yolu iyiyim dedi ama çok korktum nedir yorumu? Allah cümlemizin yardimcisi olsun, kimseye acılarını göstermesin.

Rüyamda reelde yüzünü hiç görmediğim ama çok sevdiğim ve bağlandığım çocuğu gördüm. Okula geç kalmıştım ve devamsızlık hakkım yoktu. Hızla evden çıkıp ilerlerken insaatın oradaki kalabalığı gördüm. Merakıma yenik düşüp oraya gittiğimde o resimdeki çocuğu gördüm, dostumu. İnsaat boşluğunda sanki barbie bebek gibi hareketsiz yatıyor. Yüzü bembeyaz. Kimse yanına inipte yardım etmiyor. Gemen o boşluğa iniyorum. Başını dizlerime alıyorum. Ve adını bağırıyorum. O uyanmadan ben uyanıyorum. O kadar etkilendim ki o rüyadan saatlerce aglayarak uyumaya çalıştım. Olmadı. Uyanmadı.
Ben o kişiyi bir sitede görüp tanımıştım. Bu rüyadan bir hafta sonra aslında anlattığı her seyin yalan olduğunu söyledi. Çünkü bir başkası onun fake olduğunu ortaya çıkarmıştı.

Rüyamda ilk başta bir tane yeni yapılmış ev gördüm ama odalarını görmedim, sonra görümcemin yanına gittim, oda insaattaymis telefonla konusuyormus, birden aşağı düştü, ambulans falan geldi sonrasını hatırlamıyorum bana yorumlarmisiniz lutfen?

İnşaatta idik, bir arkadaşım 10. Kattan düşüyordu, bende “o gitti bende gidecem” diyerek arkasindan atladim, yorumlar misiniz lutfen ?

Merhaba rüyamda kardeşim annem babam ben çarşıda geziyoruz ve tarihi biryer var restore ediliyor oraya bakmak için içeri giriyoruz kardeşim demir parmaklıkların yanına gidiyor aşağı edilmeye başlıyor diyorum ki gel buraya yapma falan.beni duymuyor çığlık atıyorum bağırıyorum ama yanına gidemiyorum en sonunda kardeşim sırt üstü babaaaa diyerek düşüyor bende çığlıklar atıyorum ağlıyorum ağlayarak uyandım hatta çok kötü bir rüyaydı bu neye işaret merak ediyorum

Rüyada babamın pencereden çıkıp bi iş yaptığını gördüm bende onu uyarıp içeri gir diyince o anda perdeye takılıp düştü korkudan aşağıya bakamadım direk telefona yonelip(112 aramak için) ağladım

Rüyam sabah saatleri 7.15 filandir çünkü7.30 da ruyadan etkilenip uyandım rüyamda nerdeyim bilmiyorum ama 2 kişi tuvalete giriyoruz ben küçük tuvaletimi yaptım ve kan vardı sildim sonra dışarı çıktım sonra uzun süredir görmedim kişiyi de rüyamda gördüm mehmeh abi benim izin paralarim varmış diyorum 35 gün onu hesabla diyorum hesap makinası veriyorum uzak biyerde ınş var ama birsürü insan çalışıyor 2 kişi aynı anda düşüyor yüksek kattan ben hemen oraya koşuyorum o dusenlerden önce kenarda namaz kılıyorlar adamlar sonra bi bakıyorum ki bizim battaniye üstlerine ortmusler o düşen adamların taş koymuşlar okadar cokk ağladım ki rüyamda uyandım sonra merak ettim sizce ne anlama geliyorki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir