Rüyada Birinin İnşaattan Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin inşaattan düşmesi neye işaret eder?

Rüyamda babam, annem, ben ve erkek kardeşim bir inşaata doğru gidiyoruz, babam inşaattan atlayarak yere düşüyor, yerler bembeyaz kar ile kaplı, annemde “bende pesinden gideceğim” ve gidiyor, ben diyorum “anne gitme”, “yok” diyor, “bulmam lazım” ve o da inşaattan atlıyor. Sonra ben bir türlü yolu bulup inşaattan inemiyorum, annemle babamın yanına gidemiyorum, erkek kardeşim de yanımda, sonra inşaattan aşağı bir bakıyorum yerde ikisinin de ağzı ayakları bağlı ölmüşler. Çok kötü bir rüyaydı. Allah anne ve babalarımızı bize bağışlasın, günümden gün versin onlara. Merve.

Rüyada birinin inşaattan düştüğünü görmek neye yorulur?

Merve merhaba, görmüş olduğun rüya gerçekten çok can sıkıcı ama onun rüya olduğunu akıldan çıkarmamak, ne demek istediğine bakmak lazımdır. Bu arada anne ve babalar için ettiğin dua için teşekkür ederim, çok hoşuma gitti ve tüm kalbimle duana katılıyorum.

Rüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı işaret eder. Bir yerden veya bir şeyden atlayan birini görmek sabırsızlık huyunuz olduğunu, bu aceleci tavrınızın bazen sizi zor durumda bıraktığını simgeler.

Rüyada kar görmek sık görülen rüyalardandır ve yağması iki şekilde yorumlanır ve yağış rüyaları önemli mesajlar verir. Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Anne ve babanın öldüğünü görmek, yaşamınızda kimi değişiklikler olacağını simgeler.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir