Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin İntihar Ettiğini Görmek

Rüyada birinin intihar ettiğini görmek neye delalettir?

Rüyamda iş yerindeki arkadaşların sözlü tartıştığını gördüm. Tanımadığım erkek personel dışarıda bağırıyor, çağırıyor intihar etmek istiyor. Damdan kendini atıyor ama aşağıdan tutuyorlar. Ortam kalabalık, adam yere düştükten sonra çıplak oluyor. yara almadan kurtuluyor.

Rüya ayrıntıları iş yeri, arkadaşlar, sözlü tartışma, erkek personel, intihar etmek, damdan atlamak. Rüya detayı: yaş 34, bayan, mühendis, bekar.

Rüyada birinin intihar ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız, kısa sürede bir çok sorunla karşılaşacak ancak daha sonra çok rahat edeceksiniz anlamını taşımaktadır.

Rüyada tartışma görmek ya da tartışan birilerini veya birilerinin tartıştığını görmek kimi iç karışıklıklar yaşamakta olduğunuzu, iç huzuru bulamadığınızı veya karşılaştığınız çatışma olayını simgeler.

Rüyada intihara kalkışan birini görmek o kişi için bazı endişeler taşıdığınızı gösterir. O kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Birinin İntihar Ettiğini Görmek” için 5 yanıt

rüyamda ölmüş olan dedem intihar etmek istiyordu ona ben engel oldum bunun anlamı nedir acaba? yardımcı olur musunuz?

Rüyamda şu anda hayatta diri olan babam kendini gece yarısı anneannemin evinin bahçesindeki bir ağaçta kendini asmıştı, bu ne demek ?

Rüyamda hiç tanımdağım bir kadını ormanlık bir alanda ağaçta kendini asmış bir şekilde gördüm korkudan hemen uyandım tekrar uyuduğumda yine aynı kadını gördüm o anda kurtarılmış ama yine intihara kalkışır diye yanımdan ayırmıyorum bi ara tekrar bi fırsatını buldu ve bi aralık yol arasındaki tuvaletlerdeymişiz ve ordaki lavobonun birine girip kapıyı kilitledi aralıktan baktım yine intihar ediyodu aynı kadın kki kez rüyama giriyo ve intihar ediyo acaba bunun anlamı ne

Rüyamda eşimi intihar ederken gördüm ama ölmedi, yaralandı neye tabirdir, yorumunuzu bekliyorum lütfen

Ruyamda bu evin önünde arkadaşımla oturuyorum, sonra 3.kattan bir kadın şarkıyı ben düşüncem demeye kalmadan kadın kendini atiyor, bağırıyoruz falan insanlar geliyor ambulansa bindiriyor, kadın ölüyor. Sonra bir not buluyoruz notta “sakın cezaevinde telefonla oynamayın” yaziyor. Aynı gece bir rüya daha gördüm o ruyada da birisine araba carpiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir