Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birinin Kafasını Kesmek

Rüyada birinin kafasını kestiğini görmek ne demektir?

Ben 19 yaşında, erkek bir lise öğrencisiyim. Bekarım. Babam bir CD dükkanı işletiyor, arada ben de yardım ederim. Bundan mıdır bilmiyorum, rüyamda eve bir müşteri geldi, ona bir CD kopyalamamı istedi. Ben de tamam dedim. Kopyalama işlemi bitene kadar adam oyalandı durdu orada burada, (kopyalama yaptığım odada meyveler vardı, hatta kopyaladığım cd’lerden biri meyveler arasına düştü ve arka planı bozuldu, baştan kopyaladım aynısını).

Ben işlemi bitirdiğimde etraf karanlık ve bütün ışıklar sönüktü. Adamdan şüphelenip adamı aramaya başladım, çünkü etraf karanlık ve annem babam uyuyordu. Adamın tuvalette olmadığını görünce yatak odasına gittim. Orada da yoktu. Sonra gittim mutfağa, kapının arkasını çevirdim ve bana bıçakla saldırdı. Onun çıkacağını beklediğim için onu savuşturdum, bıçağı elinden aldım ve onla önce boğuştum, sonra yere yatırıp ensesinden kafasını kestim.

Daha sonra da üst vücudunu, anne ve babamın bulunduğu yatak odasına götürdüm, adamın kafasını bıçakla keserken, babam duysun ve kalksın diye bağırıyordum, başlarda bağıramamıştım (bağırmak istiyordum ama bağıramıyordum), ama kesmeye başlamadan bıçağı ele geçirince bağırmaya başladım.

Babam uyanınca, ben de uyandım. Hatırladığım tüm detaylar bunlar. Bana manası hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar sunarım!

Rüya temaları : müşteri, CD kopyalamak, Kopyalama işlemi, odada meyveler, yatak odası, tuvalet, mutfağa gitmek, birinden şüphelenmek, bıçakla saldırmak, birini yere yatırmak, enseden kafayı kesmek.

Rüyada birinin kafasını kesmek yorumu

12 Mart 2010, 00:26

Rüyanız dinlenmeye, eğlenmeye, içinde bulunduğunuz ortamdan bir süre uzaklaşmaya olan ihtiyacınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Birinin Kafasını Kesmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda kocamın kafasını kestiğimi gördüm kan akıyordu ama bişey olmamişti benimle konuşuyordu ama ben onu öldürmek istiyodum nedir aceba bunun yorumu tşk ederim şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir