Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada birinin kanser olduğunu görmek ne demektir?

Dayımın çocuğu şu anda asker, ama böbrek taşı dolayısıyla memlekete geldi. Ben rüyamda onu kanser olarak gördüm, ama yolda yürüyordu. Yanımda bir akraba daha vardı ama yüzünü hatırlamıyorum. Onunla konuşuyordu. Ben “ne oldu” diye soracaktım, “hastalığın ne” diye. Kanser olduğunu bir yerden duymuş gibi bir his vardı içimde. O konuşmaya devam etti. Ben neyse sonra söylerim dedim gidiyordum. “Dur ne oldu” dedi. Tam söyleyeceğim. “Neyse boş ver sonra söylersin” dedi. Benim yaptığımı yaparmış gibi. Ardından ben alınıp bir şey söylemeden yola devam ettim, oradan seslendi biraz işte. Ben aldırış etmeden yürüdüm.

Bir mağazaya girdim. Öyle kıyafetlere bakıyordum. Kardeşim için bakıyormuş gibi. Tarif ederken kız kardeşimin orada olduğunu fark ettim ve görevli bayana “kız kardeşimde buradaymış” dedim. Sonra ne oldu tam kestiremeden uyandım. Anlamı nedir bu rüyanın.

Rüyada birinin kanser olduğunu görmek neye yorulur?

Görmüş olduğunuz rüya genel anlamda gerçek hayatta bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgelemektedir. Başka birisinin kanser olduğunu görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada mağaza görmek, insanın ihtiyaçları hakkımda mesaj verir ve mağazada yapılan eylem ve davranışlara rüya anlamlandırılır. Rüyada mağazaya girmek genç bir erkek için faydalı bir iş yapacağına, orta yaşlılar için; kar elde edeceği bir iş yapacağına işaret eder. Kadın için; mutlu bir aile ve uzun ömürlü olmak anlamına gelir. Rüyada kız kardeş görmek, rüyasında kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kanser görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birinin Kanser Olduğunu Görmek” için 7 yanıt

Rüyada kızının kan kanseri olduğunu görmek
Rüyamda 10 yaşında kızımın kan kanseri oldugunu gördüm, saçının yarısı dökülmüştü ve yürüyerek hastaneye gidiyorduk, yanımda dayım ve torunu vardı, belli etmemeye çalışıyorduk, ben aglıyordum sessizce, o kadar etkilendim ki hala canım yanıyor.

Hatice merhaba,
Rüyanız, yaşamınızda üzüntü ve umutsuzluğun ağır bastığı bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu, bir an önce hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini göstermektedir.

Merhaba. Benim rüyamda bir o kadar garip. Abimin eşinin erkek kardeşinin prostat kanseri (böyle mi denir) olduğunu görüyorum. Annem bu zaman birinin onların çantasına ilaç koyduğunu söylüyor. Annem görmüş o kişi koyarken. Bir de elimin terlemesiyle ilgili (oysa terlemiyor) eldiven takıyorum özel. Ne alaka ki?

Arkadaşım şu an gözaltında rüyamda gelmişti ve bize kanser hemen olunabilecek bir hastalık mı diye soruyordu o nerden çıktı şimdi diyoruz ben kanser oldum galiba içerde diyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir