Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birinin Kendisini Kucakladığını Görmek

Rüyada birinin kendisini kucakladığını görmek neye çıkar?

Hayırlı günler, ben bu rüyayı göreli neredeyse bir yıl olacak, rüyamda merdiven çıkıyordum, merdiven uzun yüksek bir merdivendi, basamaklarını hızlıca çıkıyordum sonra en son basamağa geldim, artık bundan sonrasını çıkamıyordum, ayağım gitmiyordu. Sonra kendi kendime ben inmeliyim diye düşünürken merdivenlerden inmek isterken uzun saçlı ne zayıf ne de şişman orta kilolu ve uzun boylu yüzü güzel bir abi “korkma ben sana yardım edeceğim” dedi ve merdivenleri çok hızlı bir şekilde çıktı ve beni kucağına aldı.

Sonra kendimi bir evde buldum, ben evin içerisindeydim “bak seni ulaştırdım gördün mü” dedi, güler yüzlü bir insandı, sizden hayırlı yorumlar bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum ve Allah sizden razı olsun. çöl gülü, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal

Rüyada kucaklanmak tabiri

Çöl Gülü selam, ilk önce söylemeliyim ki, karşındaki kişi ne kadar güzel yüzlü bir abi olsa da hayatta hiçbir zaman tanımadığın birinin seni kucaklamasına, kucağına almasına izin vermemelisin. Çünkü bir erkeğin bir kadını kucaklaması daha derin manalar taşır, işin sonu farklı yerlere gider.

Gördüğün rüya gerçek hayatında, karşılaştığın zorluklar, yaşamın iniş ve çıkışları karşısındaki mücadelenin yeteri kadar takdir edilmediğini düşündüğünü ve daha fazla sevgi ihtiyacını göstermektedir. Rüyada kucaklanmak, birinin seni kucağına aldığını yani seni kucakladığını görmek daha fazla sevgi ihtiyacı içinde olduğunu gösterir, kişinin daha çok sevilmek istediğini anlatır. Bakınız rüyada kucaklanmak sayfası. Öte yandan rüyada sevilmek kimin tarafından sevildiği ile yorumlanır siz rüyanızda tanımadığınız biri tarafından sevildiğinizi görüyorsunuz ki bunu açıklamak zordur, lütfen rüyada sevmek sayfasına bakın.

“Rüyada Birinin Kendisini Kucakladığını Görmek” için 5 yanıt

Ben hergün aynı öğretmenimi görüyorum ve çok seviyorum onu, her gün otosuna bakıyorum, rüyamda hep konuşuyoruz ve bana sarılıyor.

Bu yorumcunun aklı karışmış. Rüyanın sevgiyle alakası yok ,çok zorluk çekiyorsun ummadığın anda bir destek alacaksın ve yükün hafifleyecek Allahın izniyle.

Selda merhaba. O beğenmediğin yorumcu 56 yaşında, 2 üniversite bitirmiş ve bu konuya 40 yılını vermiş birisi. Bir yorumu beğenirsin veya beğenmezsin ama kişisel olarak eleştirmeye hakkın yok. Zamanla öğreneceksin elbette bunları, Allah’ın izniyle.

Rüyamda çok yakışıklı bir erkeğin beni kucakladigini gördüm, onların evindeydik ailesi de vardı fotoğraf cekiniyorduk ama telefonunda sonradan o fotograflari bulamıyordum, kayboluyordu ama o adam beni çok etkilemişti galiba asik olmuştum.

merhaba ben rüyamda uzun bir merdiven gördüm merdivenin en sonunu görmedim ortalarda erkek arkadaşım bekliyordu ben kendimden emin bir şekilde topuk seslerimi duyarak basamakları emin adımlarla iniyordum daha sonra erkek arkadaşımın boynuna sarıldım o da belimi kavrayıp havaya kaldırdı ayaklarım yerden kesildi merdiven basamaklarına deymiyordu ayaklarım ve son hız merdivenin en üstüne çıktık erkek arkadaşım çıkardı ikimizide ve en yukarıda öpüştük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir