Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birinin Kısa Bir Ömrü Kaldığını Görmek

Rüyada birinin kısa bir ömrü kaldığını görmek neye işaret eder?

İki gün önce rüyamda, karşı komşumuzun kısa bir hayatının kaldığını yakın zamanda öleceğini öğreniyoruz. Ve komşumuzun da benim yaşımda emsal bir erkek çocuğu var, annesinin öleceğinden onunda haberi bulunuyor ve ben bu çocuğu onu ne zaman görsem hemen gözlerim doluyor ağlamaya başlıyorum, aynı şekilde uyandığımda da ağlamış haldeydim.

Ben sürekli çocuğu gözlemliyor annesiyle ne yapıyor ne ediyor diye takip ediyorum sürekli ama bu çocuğun yanında onunla birlikte olan ve ona destek olan bir kişi daha var. Bir süre sonra balkona çıkıp bakıyorum ki annesi vefat etmiş, çocuk kapıda sandalyede tek başına oturuyor, bu diğer yanındaki kişide onunla birlikte oturmaktadır.Yanlış hatırlamıyorsam en son olarak ta çocuğu annesinin mezarının yanında görüyorum ve yine ağlıyorum. O sırada da uyandım ve gözlerimden yaş geldiğini hissettim. İki günden beride içimde bir can sıkıntısı var hala rüyamın etkisi altında gibiyim sanki.

Takma isim: Emrecann
Yaş: 22
Cinsiyet: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Meslek: üniversite öğrencisi
Ruh Hali: İçimde geçmeyen bir sıkıntı var rüyayı gördüğümden beri

Rüyada birinin kısa bir ömrü kaldığını görmek neye yorumlanır?

Emrecan merhaba, haklısın ölüm rüyaları her zaman için görene sıkıntı verir, üzüntüye sebep olur ancak anlamı çoğu zaman kişinin hakkında yararlı bilgi verir.

Rüyada bir başkasının öleceğini görmek, duymak veya haber almak ise hayatınızda bir şeyin bitip yerine bir başkasının başlayacağını işaret eder. Bu ilgi alanlarında değişiklik veya düşünce tarzında değişim konularında olabilir. Toplumda ne yazık ki böyle rüyaların birinin öleceğine işaret olduğu kanısı yaygındır ve bu yanlıştır. Çünkü ölümü sadece Allah bilir. Bakınız ölüm rüya tabirleri sayfası.

Rüyanın devamında komşunun öldüğünü görmeniz ise gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret etmektedir.

Rüyanın sonunda rahmetlinin çocuğunu mezarlıkta görmeniz bir iç muhasebe yaşayacağınızı ondan sonra huzura kavuşacağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birinin Kısa Bir Ömrü Kaldığını Görmek” için 7 yanıt

Merhabalar. Rüyamda bir hastalığımdan dolayı 22 gün sonra öleceğim söyleniyor. Yaşım da 22. Ne anlama gelebilir yorumlarsanız sevinirim.

Ahsen selam, rüyada öleceğini görmek ve duymak gerçek hayatta büyük bir karamsarlık, umutsuzluk ya da bir çaresizlik içinde olan insanların gördüğü rüyadır. Bunu bilip, buna göre davrandığınızda her şeyin yoluna girmeye başlayacağını göreceksiniz.

Uyanıkken kendimi alamadıgım bazi rüyalar oluyor bu sıralar. Bugünde rüyamda oncelikle hep değisik insanlardan kurtulmaya çalısıyorum. Yollar birbirini giriyor daha sonra kurtuldugumda eskiden mezuniyet törenimizin olduğu yerdeydim ve hiç sevmediğim hocamın yanına oturdum. Bir kac kez hocam neden buradasınız dememe ragmen cevap vermedi en son söylemicem dedi o zaman ben neden buradayım dedim neden onceden olmuş şeyleri görüyorum dedim. O da bana ölümünü göreceksin dedi ne zaman dedim 2-3 gün sonra ilac ictigin saatler arasinda 14:00 yada 15:00 dedi. Bu ne anlama geliyor.

Rüyamda çok uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı ölmesine az kaldığını gördüm, kapalı bir yerdeydi, kimse ziyaretine gitmemişti çünkü bulaşıcı hastalık taşıyordu, ben gittim sarıldım ağladı. Ne anlama geliyor acaba?

Selamün aleyküm öncelikle . Ben anneme aşırı bağlı ve düşkünüm rüyam da ablam gelip annemin 3 gün ömrünün kaldığını söylüyor bende ağlayarak uyanıyorum ve çok korkuyorum annemin 3 gün sonra vefat etmesinden

Selamun aleyküm, dün rüyamda annem, benim, kardeşim ve babamın kalan ömürlerinin yazdığı bir şey gördüm, sadece anneminkini hatırlıyorum oda 381 yazıyordu, 3 sayısı yıl olarak yazılmıştı, 3 yıl 80 gün gibiydi. bu ne demek acaba?

Merhaba annem bundan 2 3 gün önce rüyasinda babamin 1 sene ömrü kaldigi söylenmis akrabalarinin onu bekledigini söylemis acaba bu ne anlama grliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir